Kaan: Barbarské ostří
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, TPS
 • Tento příběh se odehrál v době, která již byla dávno zapomenuta. Kaanovým osudem tehdy bylo stát se hrdinou království. Tothum Siptet, mocný zlý čaroděj, ukradl Talisman naděje. Mladý barbar Kaan se nabídne, že drahokam získá zpět. Během své dech beroucí honby za talismanem se musí střetnout s kostlivci, čaroději, medvědími muži a hrozivými monstry. Cestou z měst Asaquanu do zemí Syrkonie budete skákat, uhýbat, útočit a ovládat různé zbraně, jako například dlouhý meč, palici či sekyru. Staňte se mistry meče: Kaan ovládá mnoho různých kombinací a zvláštních útoků. Výbušná 3D akce: zažijete dokonalou plynulost, pozoruhodné zvláštní efekty a útoky až osmi nepřátel najednou. Dobrodružství si můžete prodloužit bojem v Aréně s tucty nepřátel a podstoupit dodatečnou výpravu, a to za bonusy, které jsou rozesety sedmnácti úrovněmi hry. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Merrak

   hraji ale nevim jak odtlacovat ty Kostky z kamene daji se rozmlatit ale i odtlacit ale nevim kde je manual kde to bylo napsano prosim poradte jak odstrcit tu kostku dik a zdravim vas

  • vera

   Hraji, života mám dost, ale nemohu se dostat přes první tepanou bránu. Co musím udělat?
   Děkuji, zdravím V.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kaan: Barbarské ostří!