Kaan: Barbarské ostří
PC

(1x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Fantasy, TPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10936
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Tento příběh se odehrál v době, která již byla dávno zapomenuta. Kaanovým osudem tehdy bylo stát se hrdinou království. Tothum Siptet, mocný zlý čaroděj, ukradl Talisman naděje. Mladý barbar Kaan se nabídne, že drahokam získá zpět. Během své dech beroucí honby za talismanem se musí střetnout s kostlivci, čaroději, medvědími muži a hrozivými monstry. Cestou z měst Asaquanu do zemí Syrkonie budete skákat, uhýbat, útočit a ovládat různé zbraně, jako například dlouhý meč, palici či sekyru. Staňte se mistry meče: Kaan ovládá mnoho různých kombinací a zvláštních útoků. Výbušná 3D akce: zažijete dokonalou plynulost, pozoruhodné zvláštní efekty a útoky až osmi nepřátel najednou. Dobrodružství si můžete prodloužit bojem v Aréně s tucty nepřátel a podstoupit dodatečnou výpravu, a to za bonusy, které jsou rozesety sedmnácti úrovněmi hry. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Merrak

   hraji ale nevim jak odtlacovat ty Kostky z kamene daji se rozmlatit ale i odtlacit ale nevim kde je manual kde to bylo napsano prosim poradte jak odstrcit tu kostku dik a zdravim vas

  • vera

   Hraji, života mám dost, ale nemohu se dostat přes první tepanou bránu. Co musím udělat?
   Děkuji, zdravím V.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Ach, jak já rád na tu hru vzpomínám. Dohrál jsem ji kdysi snad už v šesti letech a byla to ta nejlepší TPS hra kterou jsem hrál. Strategická, akční skákačka. Zkrátka jako Crash Bandicoot ale zasazený do kouzelného prostředí a tak. Rozhodně doporučuji si hru někde sehnat !!

Sledujte nás na instagramu