Kane and Lynch - Kompletní vydání
PC

222
Nákupem získáte 9 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Obsahuje kompletní dva díly série Kane and Lynch. Kane and Lynch a Kane and Lynch 2: Dog Days. Samozřejmě opět půjde o velice syrovou a brutální střílečku, která jistě vyvolá mnoho kontroverze. Její příběh odvypráví putování dvou kriminálníků podsvětím Šanghaje. V pokračování akční hry Kane and Lynch: Dead Men si zahrajete zřejmě jen za psychopata Lynche, který utekl za klidem do Šanghaje a snaží se tu uzavřít obchod, ze kterého koukají největší peníze v celé jeho podloudné kariéře. Lynch tady prý brzo zjistí, že zkorumpovaná a pokleslá Šanghaj je ideálním hřištěm pro cizí kriminálníky. Ve hře by měl být nějakým způsobem naznačen i rozkol dvou světů, starého města s dlouhou tradicí a futuristické metropole, jakou je Šanghaj dnes. Novinkou bude také to, že pokud vaši postavičku nepřítel postřelí a srazí na zem, dostanete jakousi poslední šanci před smrtí - možnost nepřesně při pádu v poslední vteřině opětovat palbu nebo se naopak odplazit pryč do bezpečí. Po grafické stránce tisková zpráva slibuje úplně nový vizuální zážitek. Inspirovaný dokumentárními filmy a amatérskými nahrávkami na internetu, např. na YouTube.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   RomiDush: Touto edici si bohužel nijak nepomůžete. Hra je stále stejná.

   Doporučuji zkusit mrknout na návody na internetu, kde radí jak hru zprovoznit na Win 8.1 https://steamcommunity.com/app/8080/discussions/0/610573751147516302/

  • RomiDush

   WTF?!

   Tak či onak, nehledě na ony šifry - bude Kane & Lynch v této kolekci fungovat i na Win8.1? Jelikož už mám původní originální hru a nefunguje.. Díky za odpověď!

  • THAttpni

   napsal:Ahoj teto Leničko, moc Tě zdraved Čestmedrek a posedle1 Ti velkou pisunku, už jsem dorazil ke sve9 nove9 mamince Ivetce, ktere1 si mě hned pomuchlovala a opusinkovala a mě u ned bylo mf3c dobře, tady se budu medt jako v re1ji.Ahoj Leničko, tak teď za sebe, když jsem vybalila Čestedčka, tak jsem byla jako u vytržened. To je tak kre1sne9 a sladke9 stvořenedčko, že jsem si to ani neuměla představit. Vy musedte bfdt opravdu fažasnfd človedček, protože vtisknout do panenky dušičku, že vypade1 jako žive1, může jen člověk s velkfdm srdcem, hned jsme se pomuchlovali, opusinkovali a u vytržened je z něj cele1 rodina. Je1 sama jsem dětske1 sestra, ktere1 pracovala le9ta na novorozenecke9m oddělened a me1m pocit, že jsem opět v pre1ci, ještě jednou moc a moc děkuji a přeji Ve1m hodně štěsted v pre1ci i v životě a hodně dalšedch šťastnfdch a spokojenfdch maminek, mějte se moc kre1sně, zdraved Ve1s Iveta Gre1fove1.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kane and Lynch - Kompletní vydání!