Karetní hra Flesh and Blood TCG: Outsiders - Booster Box

1 999
Nákupem získáte 60 kreditů
Merchandise: Karetní hra, Sběratelská karetní hra TCG
Kód produktu: 52140
 • Po staletích vrtkavého míru se ve světě Rathe schyluje opět k válce. Monstra se vynořují z prastaré džungle a střetávají se s urozenými válečníky v krvavých potyčkách. Bojujte za svou budoucnost ve světa plném zuřivého konfliktu. Zvolíte si svou cestu nebo podlehnete všudypřítomným machinacím? Pozvedněte meč a připravte se na boj, utíkat totiž nemá cenu, válka si vás stejně najde. Nová fantasy sběratelská karetní hra Flesh and Blood je tady. Ujměte se role jednoho z hrdinů a postavte se soupeři v souboji, ve kterém vám pomohou nejrůznější schopnosti, vybavení a zbraně.

  Outsiders je samostatná sada pro karetní hru Flesh and Blood, která zavede fanoušky do Pits, rozlehlé sítě podzemních jeskyní a kanálů. Outsiders je první draftovatelná sada Flesh and Blood, která obsahuje více hrdinů v každé třídě, což z ní dělá dosud nejdynamičtější draftovací zážitek, ve kterém má každý hrdina své vlastní silné stránky.
  BOOSTER BOX OBSAHUJE
  - celkem 24 ks boosterů Flesh and Blood TCG: Outsiders

  Počet hráčů: 2
  Doporučený věk: 13+  let
  Délka hry: 10-30 minut
  Lokalizace: Angličtina

  Cena je za jeden box s 24 boostery.

  Karetní hra Flesh and Blood TCG: Outsiders - Booster Box
  HRDINOVÉ
  V Outsiders na vás čeká mix oblíbených hrdinů a nových tváří. Mezi nové hrdiny patří Uzuri, nájemná vražedkyně a vůdce bandy, do které patří i nová verze Arakniho, a Riptide.

  HYBRIDNÍ KARTY
  Outsiders představuje nové hybridní karty, které mohou hrát dvě různé třídy! Hybridní karty zlepšují zážitek z draftování a umožňují vám mít stále otevřené možnosti.
  Flesh & Blood TCG - Uprising EN
  O SADĚ OUTSIDERS
  - 239 card set (1 Fabled, 5 Legendary, 31 Majestic, 51 Rares, 128 Commons, 20 Tokens, 3 Marvels)
  - 16 cards v balíčku, 24 balíčků v boxu
  - navrženo pro booster draft, sealed deck, a constructed play.
  - obsahuje "cold foils"
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Karetní hra Flesh and Blood TCG: Outsiders - Booster Box? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu