Karetní hra Harry Potter: Boj o Bradavice - Obrana proti černé magii
MERCH

899
Nákupem získáte 27 kreditů
Lokalizace: Česká lokalizace
Počet hráčů: 2 hráči
Kód produktu: 44619

Dárek k objednávce

 • Harry Potter: Boj o Bradavice - Obrana proti černé magii je zcela samostatná karetní hra, která svými mechanismy vychází ze hry Harry Potter: Boj o Bradavice. Tentokrát je určena jen dvěma hráčům a také není kooperativní, ale hráči hrají proti sobě. Každý hráč hraje za čarodějnického učně, postaví se proti soupeři na pódium a bude se snažit magií přetlačit soupeře a omráčit ho. K tomu ale kromě kouzel budou pomáhat různí spojenci a magické předměty. Ačkoli je stejně jako v klasickém Boji o Bradavice základním mechanismem tvorba balíčku, tak pocit z této hry pro dva je dost rozdílný!
  Počet hráčů: 2
  Doporučený věk: 11+
  Délka hry: cca 30-60 minut
  Hra je v češtině.
  Karetní hra Harry Potter: Boj o Bradavice - Obrana proti černé magiiHarry Potter Hogwarts Battle - Defence Against the Dark Arts
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Karetní hra Harry Potter: Boj o Bradavice - Obrana proti černé magii!

Sledujte nás na instagramu