Killer is Dead - Nightmare Edition
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "18226" ["cena"]=> string(3) "199" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "6" } }
 • 199 Kč Skladem
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Jedná se o limitovanou edici hry s ingame bonusy

  Killer is Dead je zasazený do ne tak vzdálené budoucnosti, podobné našemu světu. Hráč tu převezme roli zabijáka Mondo Zappa, který v jedné ruce třímá japonský meč a v druhé měnitelné zbraně zabudované ve své umělé paži. Jeho cílem je pak zlikvidovat všemožné zločince po celém světě a ještě dál. Zcela unikátní grafika a vynikající stylová akce dávají dohromady bezprecedentní herní zážitek. Tahle zcela nová akce je vyvíjena ve spolupráci s KADOKAWA GAMES a GRASSHOPPER MANUFACTURE, společně se SUDA51.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Teh_EL: Ano, hra se aktivuje na Steamu :)

  • Teh_EL

   Jde o Steam verzi?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Obecně je to velmi tak nadprůměrné hra. Rozbitá angličtina a dlouhé nudné sekvence ji sice trochu kazí, ale akční sekvence to téměř jistě zachrání. Doporučuji zakoupit ve slevě.