Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

309
Nákupem získáte 12 kreditů
 • 309 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, On-line multiplayer
Štítky: FPS, Hororové, Zombie
 • Hrozivější protivníci, s vyšší inteligencí, lovící ve skupinách a s novými bossyDynamické prostředí, měnící se v průběhu střetů následkem zvláštních událostí
  KILLING FLOOR 2 Digital Deluxe Edition přidává do základní hry následující:
  DJ Scullyová charakter, s jedinečným hlasovým balíčkem a sadou skin / tělaDodatečné kosmetické předměty (každý s různými volitelnými variantami):Sluchátka "Scullyphones" pro DJ Scully, Foster, Hayato Tanaka a Donovan Neal3D brýle pro Ana Larive a Hayato TanakaBowler Hat pro pana Fostera a reverenda AlbertaTom Banner a ZweihanderClassic MastersonClassic BriarOisten JaegerhornAnton StrasserKilling Floor 2 SoundtrackKilling Floor 2 Digital ArtbookA kopie prvního Killing Floor!
  Ostrý a brutální shooter na způsob hororu, čistý fun prosáknutý krví! Skvělý na co-op akce –  braň se před hordami mutantů v režimu pro 6 hráčů!
   
  Killing Floor je renomovaná značka mezi kooperačními střílečkami FPS (první část soustředila komunitu více než 3 miliónů lidí), ve které hráči musí likvidovat vlny   mutantů atakující Zedy, využívají přitom rozmanité zbraně a různou taktiku. Celá hra byla navržena s vůdčí myšlenkou: hráči si mají užívat radost ze zabíjení nepřátel... a přitom dobře vypadat!
   Zábava, krev, smrt, chaos, horor a černý humor - původní DNA první části se vrací povýšené na novou úroveň
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)!