Kill.switch
PC

(3x)
49
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
 • Svět je na pokraji globálního konfliktu a vy se ocitnete na frontové linii. Ale tentokrát není vaším úkolem zabránit válce.... Vaším úkolem je rozpoutat ji. KRYJTE SE. ZAMIŘTE. OVLÁDNĚTE SITUACI... Kryty jsou vaším jediným spojencem. K útokům z krytých pozic můžete dynamicky využívat stěny, objekty a terén. Neúprosní nepřátelé používají stejné zbraně a taktiku jako vy a týmově se vás snaží vytlačit a sejmout. Čas běží...... K dispozici máte více než 15 akčních scénářů, pěknou nabídku zbraní, např. M4 5,56mm; granát M203 40mm HE; AK47 7,62mm; různě sofistikované indikátory a nabídky. Čekají na vás úchvatné a poutavé mise s různými bojovými cíli a úkoly s globálním dopadem........Na vlastní žádost uvedla na úvod několik slov vedoucí projektu Lynn Takamura: Vážení......Toto není hra...Bojovníci jsou stále lidé. Mohou být vybaveni nejnovější, přísně utajovanou vojenskou technikou. Mohou mít schopnosti, které ani vy ani já nemáme. Můžeme je považovat za =zvláštní=. Nejsou to však nadlidské bytosti. Jsou to lidé...
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Martin Schovanec

   Pavel: chvilku trvalo, nez se to naskladnilo. Nyni jiz je.

  • Pavel

   Koukám,že dnes je to zlevněno a není to skladem? Ne,že bych o hru přímo stál. Pouze taková má poznámka.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Ještě že jsem pořídil za levno jinak 299kč to si snad děláte srandu ne? jediný co na téhle hře je dobré je krytí ale to je i třeba v Gears of war.Záporů bych našel mnohem více ale hrál jsem tak 10 minut a odinstaloval jsem to protože na to se nedalo ani koukat ani hrát.Zkuste to jen když hru seženete tak za 99kč za víc hra nestojí.

Nepovedená hra s mizernou grafikou a kompletně naskriptovaná. Hra maximálně pro víkendové hráče nebo děti, kterým na grafice a IQ nepřátel moc nezáleží.

Nepříliš povedená střílečka, která však na chvíli zabaví.