Kings Bounty: Crossworlds GOTY
PC

199
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Tahové
 • Kings Bounty: Crossworlds je samostatné rozšíření k oceňované hře Kings Bounty: Armored Princess.. Obsahuje updatovanou verzi Kings Bounty: Armored Princess spolu s dvěma novými kampaněmi, tucty nových questů, nových předmětů, kouzel a příšer. Fanouškové série Kings Bounty budou nadšeni, jakmile zjistí, že na jejich přání, hra Kings Bounty: Crossworlds bude obsahovat plně využitelný game editor. Stejně jako v první hře, má hráč množství možností jak se bránit novým i starým nepřátelům. Různé nové schopnosti a dovednosti, stejně jako létající kůň, pomůžou překonat hordy, které útočí na království. Princezna je navíc doprovázena ochočeným drakem. Nejprve malým, ale jeho schopnosti se postupně vylepšují, až se z něj stane neuvěřitelný spojenec. Drak udělá cokoliv, aby ochránil princeznu během bitev, počínaje jednoduchými útoky, hledáním pokladů a rybařením.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Gerny

   Ano,je tento Crossworlds v češtině, hraju to.A Princess je také v češtině, vše je jedna instalace.Na obalu sice nic není, ale na DVD je potisk napsáno CZ dabing, taky mě to zmátlo.Tato CZ verze se dá koupit pouze na xzone.cz v jiných obchodech měli pouze ENG verzi :)

  • Drocer99

   No, co vím, tak základka Kings Bounty Armored Princess je dokonce v CZ dabingu. Hraji to, takže to mohu potvrdit.

  • rigi

   Skutecne je tato hra s ceskymi titulky? Na obrazku zadny obrazek s ceskou vlajkou nevidim a spis to vypada na anglictinu. Mam pocit ze jinde se tato verze prodava v anglictine.

  • Nasir

   janys: no a i tak tady AP stojí stejně jako Crossworlds. :)

  • janys

   Obsahuje KB: Armored Princess a tři další kampaně. KBAP tedy není zapotřebí, je to standalone.

  • Pavel

   Chci se jen ujistit... tato edice obsahuje mimo jiné i vše co Kings Bounty: Armored Princess, který tedy už není zapotřebí?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kings Bounty: Crossworlds GOTY!