Kings Bounty - Zlatá edice
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Tahové
 • Zlatá edice obsahuje základní hru Kings Bounty a samostatné pokračování Kings Bounty: Armored Princess.

  Heroes of Might and Magic má mnoho lidí za modlu a stvořitele tahových strategií, avšak málokdo ví, že kdysi v roce 1990 vyšla hra Kings Bounty, která byla takovou inspirací pro mnohem pozdější sérii HoMaM. Po 18 letech vychází KB znovu, avšak ve značně modernějším a vylepšeném zpracování. Kings Bounty: The Legend je adventura s taktickými tahovými souboji a prvky funkčního hraní. Hráč svého hrdinu ovládá v pohádkovém světě plném fantazie s nebojácnými rytíři, ďábelskými mágy, moudrými králi a překrásnými princeznami. Veďte svou postavu světem hry a objevujte její krásy. V boji velte armádě a při svých výpravách dosáhněte zasloužené odplaty a bohaté odměny. Hra je rozdělena do dvou hlavních sekcí: do módu adventury a módu boje. V módu adventury hráč své postavy ovládá v reálném čase. Po mapě adventury se hráč pohybuje bez jakéhokoliv omezení a hledá různé poklady, bojuje s monstry a při výpravách plní úkoly, které mu byly zadány správci. Až v módu boje přijme hráč roli hlavního velitele, který vede svá vojska v taktickém tahovém souboji. Boje probíhají na souši i moři, v kobkách nebo hradech a dalších rozmanitých místech. Sám hrdina se do boje nesmí zapojit, ale může napomáhat svému vojsku ve vrhání kouzel nebo vyzývat různé kreatury. Klasická realtimová adventura s tahovými souboji. Bohatý svět fantazie, příběh se spoustou spletitostí a neočekávaných konců. Možnost výběru mezi třemi postavami – válečníkem, paladinem a mágem. Každý z nich disponuje jedinečnými vlastnostmi a schopnostmi. Obrovský herní svět s desítkami lokací a bojišť. Svět hry není statický – nepřátelé jen nesedí a nečekají až hrdina dorazí, ale sledují své vlastní cíle a pokouší se hráči dostat do cesty. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Valis

   Funguje normalne - teda obcas se to zacne na chvilku kousat, ale pak se to rozjede. Snad jen jednou to spadlo, nejaka dx chyba

  • Dornez

   Funguje vam The Legend na Win7 64bit ?

  • Patejl

   Parádní cena? :-D
   Když myslíš, ale v jedné velmi známé digitální distribuci na S se dá anglická gold verze koupit tento týden v akci za 11,25 Euro (cca. 300Kč)

  • Kokky

   Paradni edice za super cenu. To cumim. Pokud zbydou prasule po silvestru, tak hned kupuji, jinak az po vyplate...

  • pabulator

   ale ale že by cenega zabodovala po všech těch průserech

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Koho bavila série Heroes of Might & Magic (HOMAM) ať vůbec neváhá. Celá hra je hlavně o soubojích (na tahy), které mi připomínají šachy. Nemusíte být ani fanda fantasy a RPG, ale tato hra se Vám dostane pod kůži nebezpečně rychle...