Kniha The SNES Pixel Book
MERCH

1 099
Nákupem získáte 43 kreditů
Herní předměty: Kniha
 • Dlouho předtím, než se hrami proháněli postavy s vysokým počtem polygonů a fotorealistické modely aut, bylo hraní hlavně o pixelech. Nejdřív to byly jen jednoduché formy a abstraktní obrazce stěží rozeznatelné od reálné předlohy. Ale pak se stal herní hardware natolik výkonným, že umožňoval tvořit nadčasovou pixelovou grafiku, která zažila svůj vrchol na 16-bitovém Super Nintendu. Kniha The Unofficial SNES PIxel Book toto období oslavuje a ukazuje, jak krásné věci v této éře vznikaly.

  Kniha je v angličtině.
  STO TISÍC SCREENSHOTŮ
  Více než 3 roky autoři Robert Bannert a Christine Bauer pracovali s pomocí Thomase Nickela na zpracování více než 100 000 screenshotů exkluzivně vytvořených pro tuto knihu a převáděním je na mapy levelů a obrovské pixelové obrazy. Také v nespočtu článků rozebírají tehdejší populární žánry a rozdílný přístup k hernímu designu. Kniha je ultimátní oslavou 16-bitové éry a nesmí chybět žádnému pamětníkovi či současnému fanouškovi pixelartu.

  Kniha The SNES Pixel Book

  Počet stran: 268
  Rozměry: 250 x 250 mm
  Jazyk: angličtina
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kniha The SNES Pixel Book!