Konung 2
PC

(5x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10830
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Hrdinu předešlého dílu hry Konung ovládl magický náramek Moci a on se tak stal Temným pánem. Aby zabránili ve zničení své země, musí se jemu a jeho přisluhovačům postavit šest potomků Titánů. Zlu se tedy opět vzpamatovalo a vybralo si k tomu právě toho kdo jej pomáhal překonat. Ochráníte rodnou zemi Temného pána před ním samotným? Svět Konung je jedinečný fantasy svět který propojuje známou historii světa s mytologií a legendami. Ožívají zde nesmrtelní hrdinové, bohové, magické artefakty a kouzla. Na prahu 2 tisíciletí zde koexistují pranárody Slovanských lovců, Byzantských obchodníků a neohrožených Vikingů. Konung 2 je RPG s prvky realtime strategie a adventury. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • T-OGER

   JAKEJ KKT SI MISLI ZE SE NEDA VYDEAL A NEDA SE VYHRAT BITVY NA LODICH NEUMI TO HRAT LOL LAMERI

  • Tere

   Skvělá hra

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Nejsem nikdy na hry moc přisný a většinou dávám dobrá hodnocení, ale tady prostě nemůžu jinak. Celá hra se prostě nepovedla, protože pokud člověk přemýšlí při hraní na to, že by mohl umýt okna, uklidit, vyluxovat nebo na něco podobně \"zábávného\", je tu něco (nebo všechno) špatně.

dobra hra kterou si kupte nebo stahnnete 2 je dobra 1 je divna :D

Neuvěřitelná slátanina, která by nezaujala ani jako freeware. I za tu cenu skutečně lituji vyhozených peněz. Tahle hra se nehodí ani jako bonus k jízdence do metra.

je to vyborna hra a ma to par miny chyb je to vyborna hra

Špatné RPG.
Nedoporučuju
Někdy se stane, že se vám třeba sama zablokuje důležitá lokace a když do ní vejdete tak se hra sekne.
Nebo se vám najednou přestěhuje celé obyvtelstvo vesnice do jiné lokace a s nikým nemůžete pořádně mluvit ani obchodovat.
Drahé lodě
Na moři je téměř nemožné přežít bitvu

Sledujte nás na instagramu