Konzole New Nintendo 2DS XL Animal Crossing Limited Edition + AC New Leaf
3DS

3 999
Poštovné zdarma
Nákupem získáte 40 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • BALENÍ OBSAHUJE
  - Kapesní konzoli New Nintendo 2DS XL
  - předinstalovanou hru Animal Crossing New Leaf: Welcome amiibo
  - New Nintendo 2DS XL stylus
  - MicroSDHC paměťovou kartu (4GB)
  - 6 kusů AR karet
  - Návod k použití
  - AC adaptér

  Konzole New Nintendo 2DS XL Animal Crossing Limited Edition + AC New Leaf

  Handheldy z rodiny Nintendo 3DS mají nového brášku jménem New Nintendo 2DS XL. Ten disponuje stejným designem, displejem, výkonem i NFC čtečkou pro podporu amiibo figurek, jako jeho nejvýkonnější sourozenec New Nintendo 3DS XL a namísto 3D efektu se může pochlubit nižší hmotností.  LEPŠÍ OVLÁDÁNÍ 
  Nový C Stick ovladač, umístěný v levém horním rohu nad tlačítky ABXY, umožňuje preciznější ovládání pohybu. Také přibyla tlačítka ZR a ZL, umístěná na zadní straně vedle tlačítek L a R. Tyto nové ovládací prvky výrazně rozšiřují možnosti ovládání konzole, které využijete například při hraní Monster Hunter 4 Ultimate nebo surfování po internetu, kde Vám nová tlačítka poslouží pro přepínání mezi záložkami nebo zvětšení zobrazení stránky.

  VÝKONNĚJŠÍ PROCESOR
  Pod krytem kapesní konzole New Nintendo 2DS XL se ukrývá nový výkonnější procesor, který umožní hraní náročnějších her, přehrávání videí, rychlejší stahování a používání Miiverse a hladší přechody při přepínání mezi programy a hrami.

  konzole nintendo 3ds

  PODPORA AMIIBO FIGUREK
  Spodní displej New Nintendo 2DS XL má vestavěnou funkci NFC, takže konečně můžete vzít své amiibo všude s sebou.

  UŽIJTE SI SVÉ OBLÍBENÉ DS A 3DS HRY
  Nebojte se, že příjdete o své oblíbené Nintendo DS tituly. New Nintendo 2DS XL je zpětně kompatibilní a tak lze téměř všechny hry pro Nintendo DS a DSi hrát ve 2D módu. Stejně tak lze na New Nintendo 2DS XL spustit všechny tituly pro Nintendo 3DS, spolu s možností přenesení dat ze starší konzole na novou.

  konzole nintendo 3ds xl

  UPRAVTE SI KONZOLI DLE SVÉHO
  Stejně jako u předchozích systémů ze série 3DS, i New Nintendo 2DS XL umožňují úpravu vzhledu základního menu prostřednictvím široké palety témat. Theme Shop nabízí k zakoupení množství různých designů, mezi kterými nechybí například Mario, Zelda a mnozí další. Některá témata mají dokonce vlastní hudbu a zvukové efekty!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Konzole New Nintendo 2DS XL Animal Crossing Limited Edition + AC New Leaf!