Konzole Nintendo Switch Lite - Grey
SWITCH

(1x)
5 899
Poštovné zdarma
Nákupem získáte 57 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • Zbrusu nový přírůstek do rodiny konzolí Nintendo Switch nabídne lepší výdrž na baterie, menší a slušivější proporce a příznivější cenu. Přitom si hráči mohou užít hlavních předností konzole Nintendo Switch a těmi jsou především přenositelnost a neustále rostoucí katalog her. Zahrajte si ty největší pecky od Super Smash Bros Ultimate, přes Super Mario Odyssey až po výpravné dobrodružství v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - Nintendo Switch Lite s pamětí 32GB v šedé barvě
  - AC adaptér


  NA CESTY

  Nintendo Switch Lite nemá odnímatelné Joy-Con ovladače a je mnohem menší verzí Nintendo Switch konzole. Nemá žádný stojánek, a jako specializovaná konzole na hraní v Handheld módu tak postrádá jakékoliv připojení s televizí nebo monitorem (neobsahuje tedy ani dokovací stanici, ani HDMI kabel).

  SKORO VŠECHNY HITY
  Na tomto novém zařízení můžete hrát všechny dostupné hry z rozrůstající se knihovny Nintendo Switch, které podporují hraní v handheld módu, s pár výjimkami. Na zadní straně fyzických her a na webových stránkách Nintendo najdete u každého titulu informaci, s jakými herními módy jde titul použít.

  Konzole Nintendo Switch Lite - Grey

  LOKÁLNÍ MULTIPLAYER
  Nintendo Switch se zároveň stará o to, aby bylo snadné zůstat propojený s ostatními hráči. Až 8 konzolí tak může být propojených v rámci lokálního multiplayeru. Na jedné konzoli pak po připojení Joy-Con ovladačů (prodávané samostatně) pak mohou hráči hrát v tabletop módu. 

  ONLINE MULTIPLAYER
  Konzole také bude podporovat online Wi-Fi multiplayer. Nintendo taktéž zmínilo novou placenou službu, která bude po vydání volně k vyzkoušení. Tato služba bude zahrnovat aplikaci pro chytré mobilní telefony dostupnou v létě 2017, která umožní uživatelům zvát kamarády ke hře, nastavovat herní schůzky a chatovat s ostatními při hraní kompatibilních titulů. Tato služba bude k dispozici na podzim.

  VYLEPŠENÁ RODIČOVSKÁ KONTROLA
  Pokročilou rodičovskou kontrolou můžete hlídat své ratolesti, ale i drahé polovičky. Lze nastavovat časové limity, po jejichž vypršení bude nadšený pařan upozorněn, že by měl končit, ale také sledovat statistiky, kterou hru hraje nejvíce. Vše se ovládá pomocí mobilní aplikace pro telefony a tablety se systémem Android a iOS. 


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Swoby: Zatím nemáme termín, ale věříme že do 14 dní budou :)

  • Swoby

   A to by mělo být kdy asi??? 🙂

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Swoby: Zdravíčko, jelikož je Switch Lite o něco menší, nesedí na něj klasické pouzdro ani sklo. Čekáme teď na doručení nových od distributora. :-)

  • Swoby

   Ahoj, jak je to s příslušenstvím ke konzoli. Dá použít ochranné sklo co máte v eshopu a pouzdro??? Není tam nikde upřesnění jestli se nechá použít na Lite

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Dle mého trochu zbytečné ale pro lidi co vědí že to doma nevyužijí asi super