array(3) { [2]=> array(2) { ["links"]=> array(2) { [0]=> string(115) "FPS" [1]=> string(118) "Sci-Fi" } ["breadcrumbs"]=> array(2) { [0]=> array(3) { ["url"]=> string(80) "/katalog.php?p=1&s=30&f=eyJwbGF0Zm9ybXkiOlsicGMiXSwidGFnX2lkIjp7IjIiOlsiMSJdfX0=" ["name"]=> string(3) "FPS" ["class"]=> string(8) "tag_link" } [1]=> array(3) { ["url"]=> string(80) "/katalog.php?p=1&s=30&f=eyJwbGF0Zm9ybXkiOlsicGMiXSwidGFnX2lkIjp7IjIiOlsiMzAiXX19" ["name"]=> string(6) "Sci-Fi" ["class"]=> string(8) "tag_link" } } } [1]=> array(2) { ["links"]=> array(1) { [0]=> string(119) "Akční" } ["breadcrumbs"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["url"]=> string(80) "/katalog.php?p=1&s=30&f=eyJwbGF0Zm9ybXkiOlsicGMiXSwidGFnX2lkIjp7IjEiOlsiNCJdfX0=" ["name"]=> string(7) "Akční" ["class"]=> string(8) "tag_link" } } } [4]=> array(2) { ["links"]=> array(1) { [0]=> string(83) "Český dabing" } ["breadcrumbs"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["url"]=> string(0) "" ["name"]=> string(14) "Český dabing" ["class"]=> string(5) "jazyk" } } } }

Kreed
PC

149
Nákupem získáte 4 kredity
Lokalizace: Český dabing
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Single playerová hra s perfektní atmosférou a naprosto fascinující grafikou vesmírných lodí mimozemských civilizací, mnoho inteligentních a učenlivých nepřátel, příběh a český dabing, to vše dělá s Kreedu skvělou akční podívanou pro všechny příznivce her tohoto typu. Multiplayer nabízí klasické herní řežimy, zajímavé zbraně a dostatečný výběr herních map. Celkový efekt dokonalé hry umocňuje nejpropracovanější a nejrealističtější fyzikální model, kulky se odrážejí, každý předmět v dosahu exploze je poškozen a tak dále. Autoři zapracovali na inteligenci protivníků. Každého charakterizuje jeho osobnost s jistými přednostmi a nedostatky, aktivně reagují podle situace, případně na zbraň kterou má protivník v ruce. Každá počítačem řízená bytost se dokáže učit i vaše přednosti a hlavně samozřejmě vaše nedostatky, aby s vámi mohla lehčeji zatočit. Hra je kompletně v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Omega

   Bude hra ještě skladem?, ta co byla v časáku mi utekla...

  • gizmo

   coze ta hra se jeste prodava vzdyt to bylo v doupeti jako plna hra zdarma bych se v... abych to kupoval

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kreed!