Kronika rodu Spiderwicků
PC

(3x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy
 • Vžijte se do rolí Jareda, Simona a Mallory Graceových, kteří objevili knihu Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás od Arthura Spiderwicka. Jedná se o magickou knihu, která mapuje neviditelný svět, plný nádherných, ale i velmi nebezpečných nadpřirozených bytostí.Musíte využít všech schopností jednotlivých protagonistů, bojovat s tlupami zlomyslných skřetů, chytat skřítky, řešit rébusy a přitom objevovat tajemný svět z Kroniky rodu Spiderwicků. Jako sourozenci Graceovi a jejich malý domácí skřítek Náprstníček můžete prošmejdit každý kout sídla rodu Spiderwicků i okolních lesů. Tato netradiční hra vrcholí střetnutím se zlým obrem Mulgarathem. Neomezené možnosti v prozkoumávání viditelného i neviditelného světa kroniky rodu Spiderwicků. Horda goblinů, kterým se musíte postavit a porazit je buď pomocí meče, basebalových pálek nebo pomocí jiných „zbraní“, které máte k dispozici. Je potřeba dopadnout a rozpoznat mystické tvory díky odemknutí zvláštní knihy: Klíč Artura Spiderwicka k určování kouzelných tvorů kolem nás. Velké množství hádanek, které vás zavedou k dalším novým zprávám a poznatkům, jejich rozluštěním a vyřešením můžete získat vzácné a magické předměty nebo objevit cestu do nových částí fantasy světa. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • dada

   Hezká, ale nedohraná. Nevím jak chytit skřítka Bludník-pastuší drn, škoda.Nehnu se dál.Víš-li poraď.Díky

  • QsOOsPWuTGAheNHNIr

   http://forums.slimdevices.com/member.php?u=26759

  • NiHbsRyV

   7uUbGE http://googlaaaa.com ew1fg

  • Elestr

   Dost levný na to že to je novinka v Kinech a jako hra.


  • Elestr

   Dost levný na to že to je novinka v Kinech jako hra.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Tak podle recenzi nize vás tahle hra odradí ale mě teda baví!Akorát je to takové těžší jak už sem psala.

Další odnož Harryho Pottera.Pro malé děti možná,ale pro starší to už je málo.Hrozná hra která nezaujme ničím.

Je to těžké. Ještě jsem nedal horčí hodnocení než 30, ale všechno (špatné) je jednou poprvné. K čertu se Spiderwicky!!!!