LEGO Marvel Avengers
PC

(1x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
 • 399 Kč Skladem
 • 1 099 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: LEGO
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  LEGO Marvel Avengers navazuje na filmový hit Avengers: Age of Ultron a objeví se v něm největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye, se kterými budete čelit děsivému nebezpečí.  ZABRAŇTE ZKÁZE
  V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom hrdinové Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství pro každého. Budete hrát jako nejsilnější Super Hrdinové s cílem zachránit lidstvo.

  LEGO Marvel Avengers

  ZNÁMÁ MÍSTA
  Jak je u LEGO her dobrým zvykem, tak vás opět zavede na spoustu známých míst z filmů. Filmové bitvy si tak můžete užít na vlastní kůži ve vtipném LEGO zpracování. A to včetně slavné Bitvy o New York z prvního dílu Avengers.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Původně se LEGO Marvel's Avengers zdá jako další povedené dílo od TT Games, jak ale postupem času odkrýváte neuvěřitelné množství obsahu, které hra nabízí, více a více se propadáte do hluboké nerdvány, z níž vás jen občas vytrhne některá z obvyklých chyb.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Super zábava pro děti :)