LEGO The Hobbit
PC

(2x)
249
Nákupem získáte 10 kreditů
array(2) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7863281" ["cena"]=> string(2) "27" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "18139" ["cena"]=> string(3) "249" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "0" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 249 Kč Skladem
 • 27 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Warner Bros nedávno oznámil, že roku 2014 vydá videohru LEGO The Hobbit, která bude kopírovat příběhovou linku z prvních dvou filmů Petera Jacksona a to filmy Hobit Neočekávaná cesta a Hobit Šmakova dračí poušť, jenž byla k vidění od prosince roku 2013.

  KOSTIČKOVÝ SVĚT PODLE KNIHY A FILMU
  Ve hře se budete moci zhostit role jak oblíbených hobitů jako je Bilbo, tak i čaroděje Gandalfa nebo nebojácných trpaslíků Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori a poslední je Ori. S nimi pak navštívíte řadu známých filmových lokací, mezi které se řadí Dno Pytle, ale také Mlžné hory, gobliní město, Temný hvozd nebo Roklinku. Tvůrci slibují velkou rozmanitost a zároveň pevně spjatou příběhovou linii s filmem. Cesta může začít!

 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Tušla

   Mám problém Prosím pomozte když jsem tuto hru hrál poprvé s kámošem tak všechno OK obrazovka se rozdělova a když jsme se přiblížili k sobe tak byla zase celá a teď to du hrát po týdnu a obrazovka pořád rozdělená i když jsem u něj a nevím co s tým

  • Takkia

   Tak, tak. :) Taky se u nás těšíme. :D To bude zase hodin zábavy :D

  • caukyy

   už se nemohu dočkat! doufám že to bude ještě lepší než LEGO Lotr :)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Bohužel zde není 3. díl filmu :(

Od této hry jsem očekával hodně, jelikož LEGO hry hraju pravidelně. Mé očekávání se vyplnilo, část kopírující druhý film ho dokonce předčila. Velký svět, který je nyní u mnohých LEGO her samozřejmostí má hodně co nabídnout. Nečekal jsem, že každý trpaslík bude mít své specifické schopnosti, jako např. odlišení praku od luku nebo skládání kopiníků na sebe. Jsem zvědavý, jaké novinky nás čekají příště ,snad to bude již nový LEGO Star Wars.