INFO: Aktuálně u nás není možné nakoupit digitální klíče her a herních kupónů. Výpadek potrvá do 4.8.

 

Lego Triple Pack
PC

(1x)
249
Nákupem získáte 10 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "21715" ["cena"]=> string(3) "249" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 249 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
 • Mezi hratelnými postavami se objeví Frodo, Aragorn, Gandalf, Legolas, Gimli, Sam, Smíšek a Pipin, plus samozřejmě poslední člen Společenstva Boromir. Nechybí pochopitelně podpora kooperativní hry dvou hráčů.

  Minimální požadavky

  Windows Vista[32bit], Win 7, dvoujádrový 2000MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta (GeForce 7600 / Radeon HD 1950), 8.00GB volno na disku, DVDROM
  Balení obsahuje 3 LEGO hry: LEGO Batman 2: DC Super Heroes, LEGO Harry Potter: Years 5-7 a LEGO The Lord of the Rings.

  LEGO Batman 2: DC Super Heroes
  Batman s Robinem se vrací, aby zachránili město Gotham před zlotřilým Jokerem, který se navíc spojil s Lex Luthorem a hodlá převzít nadvládu nad světem. Hrdinové proto musí také požádat o pomoc a do chumlu se zapojují Superman, Wonder Woman či Green Lantern. Procestujete celým městem, a to nejen pěšky, ale také s využitím vozidel jako Batmobile či Batwing. Samozřejmostí jsou také unikátní gadgety, oblečky a schopnosti.

  LEGO Harry Potter: Years 5-7
  Pokračování Harryho Pottera v Lego podobě vychází z posledních třech knih (a posledních čtyřech filmů) a provádí hráče hrdinnými dobrodružstvími Harryho Pottera v mudlovském i čarodějnickém světě. Od Zobí ulice v Kvikálkově až po Příčnou ulici, Prasinky a Bradavice – plus nové lokace, jako je např. Grimmauldovo náměstí, Ministerstvo kouzel a Godrikův důl – budou hráči narážet na nové tváře, výzvy i magii, které jim umožní připravit se na konečný střet s lordem Voldemortem.

  LEGO The Lord of the Rings
  Další z LEGO her, která se tentokrát pohybuje v trilogii Pána prstenů, tedy mezi příběhy Společenstva prstenu, Dvou věží a Návratu krále. Ve hře navštívíte Mlžné hory, doly v Morii nebo Černou bránu do Mordoru. Budete zápasit se skřety, jejich lepšími verzemi Uruk-hai a také s ohnivým Balrogem.

 • Windows Vista[32bit], Win 7, dvoujádrovÄ‚Ëť 2000MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta (GeForce 7600 / Radeon HD 1950), 8.00GB volno na disku, DVDROM
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Ouyes: Hry nejsou přes Steam, měli by mít ještě staré dobré instalačky.

  • Ouyes

   Zdravím.
   Hry se aktivuji pres steam nebo se spousti klasicky z dvd?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Boží balíček ! :)