Life is Strange Before the Storm (PC DIGITAL)
DIGITAL

219
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 399 Kč Skladem
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, 2D adventura
Hra také dostupná pro:  PCXONEPS4
 • Stejně jakou u původní hry se dočkáme parádního licencovaného soundtracku nezávislých kapel. Chloe je pak stejně jako Max uměleckou duší a tak budete moci okolí ve hře "otagovat" či rozvěšovat své kresby.
  . Příběh Life is Strange: Before the Storm se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči se postaví do role vzpurné 16leté Chloe Price, která se nečekaně spřátelí s krásnou a oblíbenou dívkou Rachel Amber. Když se svět Rachel díky rodinnému tajemství obrátí vzhůru nohama, získávátoto nové spojenectví na důležitosti – přítelkyně jsou připraveny se společně postavit svým démonům.
  AKCE A REAKCE
  Stejně jako v původním Life is Strange i v Before the Storm nás čeká spousta rozhodování ve skvěle vyprávěném příběhu, která budou ovlivňovat průběh hraní. Díky tomu se dočkáme hned několika různých konců hry.
  KLASICKÝ TEENAGER
  V Before the Storm je představen nový systém konverzací vhodně pojmenován "Odmlouvání", založen na přirozené drzosti Chloe. Může tak rošťácky provokovat či docílit svého a postoupit tak ve hře dále. Další novinkou je možnost vybrat oblečení pro Chloe a sledovat, jak na hráčem zvolený styl reaguje okolí.
  UMĚNÍ A NEZÁVISLÁ HUDBA
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský

   Heymen: Čeština od RPGčeštiny vzniká, ale nijak se na ní nepodílíme. Mrkněte na jejich stránky http://cestinybeta.rpgcitadela.cz/portfolio/life-is-strange-before-the-storm/

  • Heymen

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli podporujete fanouskovský preklad od RPG češtiny, jestli bude časem cestina ? Děkuji

  • Jan Bobrovský

   Player: Kód nelze poslat poštou. Lze jej zaplatit pouze kartou a obdržíte jej na email.
   V ceně jsou všechny tři epizody.

  • Player

   Dobrý den, chěl bych se zeptat, jestli lze kód poslat v tištěné podobě poštou a jestli jsou v ceně všechny tři epizody. Díky

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Life is Strange Before the Storm (PC DIGITAL)!