Littlest Pet Shop
PC

(1x)
249
Nákupem získáte 7 kreditů
Lokalizace: České titulky
 • Vlastní obchůdek s roztomilou zvířenou všeho druhu – toť zajímavý podnikatelský záměr! A právě k realizaci takového dokonale poslouží netradiční obchodně-chovatelská strategie Littlest Petshop. Originální licence stejnojmenného fenoménu společnosti Hasbro potěší především dívčí část hráčského publika, které dozajista ocení přítomnost třiceti roztomilých zvířecích mazlíčků, přičemž právě péče o jejich dobré prospívání tvoří stěžejní náplň hry. Budete moci s těmito tvorečky čile komunikovat, hladit je a hrát si s nimi. Neopomenutelnou roli zastává i bohaté portfolio nejrůznějších doplňků a předmětů (kterých je ve hře obsažena úctyhodná tisícovka!) příjemně osvěžujících hratelnost. Jejich pořízení je ovšem podmíněnou dostatečným množstvím herní měny - tzv. kibble coins, které můžete získat v každém z celkem tří odlišných herních prostředí. Vedle hlavního příběhového herního režimu můžete s neodolatelně kouzelnými mazlíčky dovádět i v patnácti přítomných minihrách. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Alyceia

   Super hra :) Dceri se velice libi! doporucuji

  • eliskovalda

   vypadá to docela jako trapárna....nic ve zlym, ale když je to dražší než datadisky The Sims 2 a to si myslim, že The sims 2 je mnohem....em....jaksi luxusnější....kdo by si to za p stovek koupil, to by byla sebevražda!

  • Ivuše

   Muj mail iz7@seznam.cz

  • Ivuše

   Lidi je to dobrá hra??napiste na e-mail diky pp

  • Menorri

   Takovou hru bych si teda za 9 stovek nekoupil!!!

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra spolehlivě zabaví dítě, ale mě to za zničenou klávesnici a myš nestojí. 28% dávám za pár hodin klidu.