Lord of the Rings Online: Mines of Moria
PC

(6x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Jedná se o online hru a vyžaduje připojení k internetu a placení měsíčních poplatků kreditní kartou nebo Předplacenou kartou. Vyžaduje také základní hru LOTRO.

  První krabicový datadisk k povedené online hře Lord of the Rings Online. Znalcům knižní předlohy či filmové trilogie asi netřeba vysvětlovat, že se v něm podíváte do rozlehlých podzemních měst, které pod horami vybudovali trpaslíci. Autoři však slibují nejen to: Návštěvu městských komplexů pod Mlžnými horami a bitvy s gobliny i tamními příšerami. Stovky nových questů a 6 neviděných druhů prostředí. Posunutí hranice nejvyššího dosažitelného levelu pro postavu na 60. 2 nové třídy Ochránce run a hejtmana (strážce). Kování vlastních zbraní a předmětů, které budou spolu s postavou postupovat na vyšší level a dovolovat pak další úpravy a vylepšování. V rámci této kapitoly později dalších 6 knih (stažitelných přídavků), v nichž dojde na bitvu s Pozorovatelem, pomoc elfím vojskům Galadriel i setkání s Durinovou zhoubou.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (6)
Přidat hodnocení

Ve výčtu online her, co jsem hrál je tato mezi prvníma dvěma. Určitě nádherný zážite pro fanoušky J.R.R. Tolkiena. Ještě upřesním info předchozí recenze: Datadisk Mines of Moria zdarma není, musí se dokoupit. Do těch oblastí můžete, ale nemůžete další questy, legendárky apod. Takže všem doporučuju se bezplatně zaregistrovat, stáhnou si původní hru a vesele hrát.

Tato hra vás chytne již od začátku, i když Mines of Moria bude 7.12. ke stažení zdarma, je dobré si ji obědnat jednak kvuli tomu že se stanete hráči V.I.P. ale také se vám odemknout další Classy, např Rune-Keeper

Online hra, se kterou se jednoznačně vyplatí začít. Pokud vydržíte pár hodin, hra vás velmi zaujme a nebudete se od ní chtít odtrhnout. Svět Pána Prstenů odehrávající se v bájné Středozemi dokáže vyvolat atmosféru, kterou nezažijete u žádné jiné hry. Rozhodně doporučuji.

Není to úplně špatný datadisk. Je tu mnoho nového a povedeného ale najde se tu i několik nedomyšlených věcí. Celkově mi to příjde, že vývojáří tohle dělali pod tlakem času a na některé věci se už prostě nedostalo. Hold konkurence je neúprosná a vydat se něco včas musí. Stále je to ale kvalitní hra. Už se těším na Mirkwood!

Velmi povedený datadisk, ve kterém si leckterý hráč najde to své a pořádně si to užije. Jen tak dál.

+ INVENCE - systém Legendárních věcí snese srovnání s Gravity Gunem v HL2, mnoho invencí

- je co ještě vylepšovat (což je ale taky asi plus :), málo změn v PvMP

Zobrazit všechna hodnocení