Lord of the Rings Online: Mines of Moria - Special Edition
PC

1 399
Nákupem získáte 42 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Speciální edice obsahuje základní hru Shadows of Angmar a datadisk Mines of Moria, 60 dní hraní zdarma (jak pro nové, tak již existující hráče), 3 z 8 speciálních předmětů do hry, Soundtrack CD, zlatý prsten v sametovém vaku, brož elfského pláště, mapu Where the Fellowship Walked a pohlednice s klíči pro 6 kámarádů.

  Jedná se o online hru a vyžaduje připojení k internetu a placení měsíčních poplatků kreditní kartou nebo Předplacenou kartou.

  První krabicový datadisk k povedené online hře Lord of the Rings Online. Znalcům knižní předlohy či filmové trilogie asi netřeba vysvětlovat, že se v něm podíváte do rozlehlých podzemních měst, které pod horami vybudovali trpaslíci. Autoři však slibují nejen to: Návštěvu městských komplexů pod Mlžnými horami a bitvy s gobliny i tamními příšerami. Stovky nových questů a 6 neviděných druhů prostředí. Posunutí hranice nejvyššího dosažitelného levelu pro postavu na 60. 2 nové třídy Ochránce run a hejtmana (strážce). Kování vlastních zbraní a předmětů, které budou spolu s postavou postupovat na vyšší level a dovolovat pak další úpravy a vylepšování. V rámci této kapitoly později dalších 6 knih (stažitelných přídavků), v nichž dojde na bitvu s Pozorovatelem, pomoc elfím vojskům Galadriel i setkání s Durinovou zhoubou.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Lord of the Rings Online: Mines of Moria - Special Edition!