Lost Planet
PS3

(1x)
999
Nákupem získáte 20 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
  • Děj Lost Planet se odehrává v nemilosrdné zamrzlé tundře na jakési cizí planetě. Mezi ledovci tu žijí lidé, nebo spíše přežívají. Říkají si Sněžní piráti, a aby vůbec mohli prozkoumávat své okolí uvržené do krutých podmínek, jsou vybaveni speciálními skafandry. Zima ale není tím jediným, co jim tu může nahánět hrůzu. Je tu mnohem větší hrozba, protože lidská rasa není v tomto světě dominantním druhem. Tento post náleží monstrózním bytostem zvaným Eecridové. Hra slibuje filmový zážitek podpořený nebývalou silou Xboxu 360, jedinečnou úroveň detailů a neobvykle velkou mapu co do počasí i prostředí rozmanitého herního světa. Pohybovat se po něm budete s pomocí různých dopravních a bojových prostředků. Lost Planet hráčům nabídne nejen poutavou singleplayerovou kampaň, ale také balík multiplayerových map.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Žádná jiná hra vám nepřinese tolik sněhu a ledu! Přesto je opravdu cool jen to prostředí. Vlastně jde jen o nadprůměrou arkádu od Capcomu. Ostatní neméně důležité aspekty, jako hratelnost a grafika už jen ujdou. Příběh zde dává jen ztěží najevo, že existuje. Přesto doporučuju, je to dobré odreagování.

Mohlo by se vám líbit