Mafia II: Definitive Edition
Digital

779
Nákupem získáte 8 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: TPS, Open-world, Příběhové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky, Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 7948181
 • Válečný hrdina Vito Scaletta se zaplétá s mafií v naději, že splatí dluhy svého otce, ve 2. části ságy Mafia

  Obsahuje hlavní hru a všechna vydaná DLC.


  MAFIA II: DEFINITIVE EDITION

  Poté, co je sicilský imigrant Vito Scaletta postřelen během druhé světové války a vrátí se domů do Empire Bay, zjistí, že se jeho zesnulý otec zadlužil u lichváře. Potřebuje rychle vydělat spoustu peněz a díky nejlepšímu kamarádovi a profesionálnímu zločinci Joeovi se brzy zaplete s mafií. Jako Vito budete muset prokázat svoje schopnosti a páchat zločiny, ke kterým se budou vázat čím dál větší odměny, status a následky. Ale co se stane, když se vaše motivace přestane řídit nutností a začne se řídit chamtivostí? Když prostě nikdy nebudete mít dost?

  Mafia II: Definitive Edition
  KOMPLETNÍ BALENÍ V HD
  Zcela poprvé přináší Mafia II: Definitive Edition kompletní zločinecké drama hry Mafia II v jednom strhujícím HD balení. Hra podporuje HDR a rozlišení 4K na PC i na konzolích PlayStation 4 Pro a Xbox One X. Mafia II: Definitive Edition rovněž těží z vylepšených mimických animací, které filmečkům dodávají filmovější vzezření. Zatímco technologická a grafická vylepšení zajistila Empire Bay a jeho obyvatelům nový vizuální kabátek, Vitův nadčasový příběh zůstal beze změny.

  mafia 2 remaster

  © 2020 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVÍJÍ HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONY PŘÍSTUPNOSTI JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

  Používání tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním koncového uživatele třetích stran: http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (13)

  • Eliška Vránová

   vrky2: Zdravíme, k tomuto titulu dodáváme pouze digitální verze na PC. Můžete ale předobjednat celou triologii v krabicové verzi - https://www.xzone.cz/mafia-trilogy-ps4

  • vrky2

   Dobrý den chci jse zeptat jestli to máte ke stažení i na ps4 mě to přes PS store nejde děkuji za odpověď

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   David p: Zdravím, Mafia 2 Definitive Edition samostatně v krabičce nevyjde, ale je součástí krabicové Trilogie na konzole https://www.xzone.cz/mafia-trilogy?pid=3549

   Na PC to zatím vypadá, že PC krabička trilogie nebude.

  • David p

   Ahoj nebo dobrý den mám pár dotazů
   1.jak by fungovala objednávka
   2.Jestli někdy mafia 2 de. Bude někdy v krabičce (nepočitám trilogii)
   Děkuju.

  • Lenka

   Zdravím. Teď už je to jedno, počkám. Syn měl narozeniny v sobotu. Když se v pátek odpoledne dozvím, že můžu objednávku stornovat, je mi to k ničemu, dárek už jsem stejně musela vymyslet náhradní. Obálka s lístkem "Mafia někdy ve 2. čtvrtletí" by vypadala dost blbě. Příště, až budu něco chtít, koupím to přímo přes steam. Hlavě ty kódy z distributora dostaňte co nejdřív... Díky

  • Kutas

   Za mě velké zklamání. Stremeri dostanou hry včas a my musíme na klíč čekat ještě dlouho po vydání. Chtěl jsem koupit později i ostatní dily. Teď jsme změnil názor.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Lenka: Zdravím, omlouváme se čekání. Také jsme nepočítali s tím, že by nám lokální distributor nedodal aktivační klíče ihned po vydání hry, jako je to obvyklé. Budeme vás i ostatní zákazníky informovat na email a objednávku je samozřejmě možné stornovat.

  • Lenka

   Mám zaplaceno, kód jsem chtěla synovi k narozeninám. Na internetu jsou porovnávací videa staré a nové verze, takže hra už musí být k dispozici. Nechápu, proč jste datum z 20.5.2020 včera posunuli na 22.5.2020 a dnes dokonce na neurčité "II. čtvrtletí 2020". To se mi nezdá jako fér jednání...

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Kutas: Zdravím, hra už samozřejmě vyšla v úterý, jen distributor momentálně nemá dostupné aktivační klíče a tak čekáme na naskladnění :)

  • Kutas

   Me by zajimalo na internetu je psano ze vychazi 19.5. A vy tu mate 22.5. kde je chyba? Kazdej uz ji snad hraje a u vas je datum jine nebo nechapu to.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Kiwi: Zdravím, dvojka v krabičce nebude. Jen digitálně nebo jako součást trilogie v krabičce.

  • Kiwi

   Zdravim a jen mě zajímá kdy bude i Mafia 2 na ps4 :-) díky za odpověď

  • Martin

   ti co maji mafia 2 na steamu remaster dvojky maji zadarmo

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Mafia II: Definitive Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop