Manhunt 2
PS2

1 599
Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: TPS
Kód produktu: 12634
 • Pokračování brutální stealth akce Manhunt. Ačkoliv původní hru vyvinulo stejné studio, jež má na svědomí i sérii Grand Theft Auto, Manhunt 2 dostal na starost nový londýnský tým Rockstaru. Pokud vám již bylo 18 a máte dost pevné nervy, tak je hra pro vás. V hlavní roli vědec Dr. Daniel Lamb z privátního blázince, ve kterém se pracuje na tajném programu vývoje zbraní založených na drogách. Lamb kooperující na projektu odtud však musí prchnout, přičemž na útěku spojuje své síly s psychotickým chovancem jménem Leo Kasper, jenž mu velice ochotně předvede kouzlo násilí a brutality. Podobně jako v prvním dílu budou dostupné tři různé způsoby likvidace nepřítele, z nichž ten první je hodně rychlý a ten poslední zase hodně násilný. Mezi ty nejsyrovější zážitky má patřit např. skopnutí oponenta k zemi, vyskočení na něj a vražení injekční stříkačky do jeho oka. A co dál, doktore? Vedle přímého zabíjení vlastníma rukama či nástroji v těchto se počítá i s využitím okolního prostředí, jako když protivníka strčíte do otevřené rozvodné skříně, aby to dostalo potřebný náboj. Tady zejména ten elektrický. Opět lze odlákávat, resp. přivolávat pozornost vyvoláním hluku. Při skrývání se v temných koutech půjde, pokud se nepřítel dostane příliš blízko, skrze tlačítkové kombo omezit dýchání, aby vás tento neodhalil.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • krk

   Tak na tuhle hru se tesim jednicka je gut

  • Johny

   Manhunt 2 je nejvíc. Už mám dohráno cca.80% necenzurovaný verze heč. Neni nat to natáhnout někomu na hlavu igelitku a dát mu nářez

  • Styx

   grafikou ne,ale má to svuj styl.. kdyby udelali nejakou hodne dobrou grafiku a misto ps2 by to hodili na next-gen konzole,nebylo by moc zemi kde by to jentak prodavali..

  • carlo

   Možna žeto bude hra roku ale tak leda roku 1889 tet se to na ninejší pecky na pc,ps3,xbox360 nehrabe!!!!!

  • Ameterus

   v anglii je tato hra zakazana na wii a u ps2 se rozhoduje

  • Dexter

   jj

  • Airus

   Týhle pecky se už nemůžu dočkat. Doufám že bude alespoň stejně dobrá jako jednička. Jestli jo tak to bude HRA ROKU 2007

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

borderlands, liliththefirehawk, tinytina
metalgearsolid, hernisoundtrack, vinyl
onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka
SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka