Mario Kart 8 Deluxe
SWITCH

(1x)
1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
array(1) { ["SWITCH"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "25708" ["cena"]=> string(4) "1399" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "5" } }
 • 1 399 Kč Skladem
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 440 Kč

nebo

 550 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Deluxe edice na Switch obsahuje všechny vaše oblíbené tratě  a postavy z původní Wii U verze, k tomu všechny DLC  a ještě navrch nové postavy - Inkling kluk a holka ze Splatoon, King Boo, Dry Bones a Bowser Jr.! Nechybí ani nové tratě a přepracovaný Battle Mode.


  ZÁVOĎTE KDE CHCETE
  Závodění s kamarády ještě nikdy nebylo snazší. Díky možnostem konzole Nintendo Switch lze závodit kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv jednoduchým odpojením ovladačů Joy-Con a hraní v tabletop módu na zabudované obrazovce konzole. Zapojením konzole Nintendo Switch do její dokovací stanice umožní soupeřit v rámci TV módu až čtyřem hráčům.

  Mario Kart 8 Deluxe

  NEBO JAK CHCETE!
  No a co takhle otestovat své schopnosti a vyzvat hráče z celého světa kdykoli a kdekoliv v handheld módu? Závodit je taktéž možné s využitím precizního pohybového ovládání, které si mohou užít hráči všech dovednostních tříd jednoduchým zapojením ovladače Joy-Con do příslušenství Joy-Con Wheel (v setech po dvou kusech prodáváno samostatně). S tolika způsoby hraní, množstvím tratí a módů se jedná o ten doposud největší Mario Kart zážitek!

  mariokart 8

  ŠÍLENÉ ZÁVODY JAK JE MÁME RÁDI
  V Mario Kart 8 Deluxe spolu známé postavičky ze Super Mario universa závodí na tratích rozesetých po celém Mushroom Kingdom i mimo něj. Hráči musí být připravení porvat se o přední příčky se svými rivaly za pomoci předmětů jako je Super Star, která je učiní na několik okamžiků nezranitelnými, nebo nechvalně známé Spiny Shell, která po odpálení půjde po hráči v čele závodu. Antigravitační pásy hráčům umožní jezdit po stranách budov či vodopádech a drcat do protivníků pro získání krátkodobého zrychlení.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • XMutant

   Herní žánr: Automobilový - Simulátor

   Konečně se naučím dobře řídit!

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Flutter: Nejsou, jde jen o hru.

  • Flutter

   Dobrý den, chápu správně, že volantové držáky na joy cony nejsou součástí balení?

  • Lomykar

   Miluji vás !

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Lomykar: Ano, počítáme s tím, že hru budeme tradičně odesílat den předem :)

  • Lomykar

   Zdarvim, je mozne ze pokud si predobjednam, budu mit v patek hru u sebe?

   Dekuji moc za info!

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Mario Kart 8 Deluxe nabízí hodně obsahu, který je bohužel roztříštěný do vzájemně nepropojených celků. To je jedna z mála chyb na kráse. Skoupý multiplayer je v dnešní době také na pováženou, ale vše ostatní potěší. Ideálně dlouhé závodní tratě, hodně rozdílné prostředí, ikony Nintendo her v roli jezdců a power-upy, se kterými jde zažít kupa zábavy. Zároveň můžete využít bitevní režim a změřit síly s ostatními hráči v Mario-carmagedonnu. A to ať už máte čas jen pár minut, nebo pár hodin.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení