Marvel Ultimate Alliance 2
X360

499
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Pokračování komiksových dobrodružství v Marvel: Ultimate Alliance 2, mající i nadále status akčního RPG, znovu nabídne pohled na početný ansámbl nejrůznějších superhrdinů. Spider-Man, Wolverine, Captain America, Iron Man, The Hulk, The Fantastic Four… plus další, co mají být úzce spjatí se zdejším klíčovým konfliktem, kterým bude Občanská válka. Ovšem herní story nemá zcela přesně reflektovat komiksovou předlohu, očekávejte tedy dílčí změny a kroky ve prospěch hratelnosti. Opět má jít, stejně co u prvního dílu, o velmi přístupné hraní s podporou kooperativního režimu, který tu vynikne zejména díky enormnímu důrazu na týmové snažení. Nyní je řeč o konceptu, kdy se snažíte spojit různé superhrdiny za účelem zisku zcela unikátních schopností. Dáte-li dohromady např. Storm s Torchem, bude pak výsledkem skutečně zničující ohnivé tornádo. Hrdinové se mají v průběhu akce postupně vylepšovat, budou získávat nové schopnosti a také alternativní obleky, nicméně tvůrci tu od posledka změnily pár věcí. Tou nejzásadnější mají být pasivní dispozice a možnost sdílení jakési týmové podpory. Podpora přitom má reflektovat ocenění, jež hrdinové získají za likvidaci nepřátel či hrdinské skutky, potažmo zvolený způsob konverzace při dialogu. Hráči pak budou moci zvolit, jakou podporou vybaví svůj tým. Herní levely sice nabídnou pohled na veskrze lineární putování, ale tvůrci mluví spíše o důrazu na vizuální zpracování.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Logen177

   Dobrej budete hru ještě někdy mít, nebo je možnost objednat?Díky

  • lopolo

   proc to neni na PC

  • VAshut

   Už to vyšlo, a je to super. Datum pro vydání pro Evropu bylo 25.9. Pochybuju, že by Xzone (jelikož jinde to bylo až po vydání) mělo vyjimku.

   Všech mohu doporučit!

  • Dawwe

   mno ja myslel ze to ma vyjit az 1.10 ?? tak kdy to teda sakra vyjde??? :D

  • Vashut

   Zajímavé je datum vydání. Pro evropu je totiž ustanovené na 25.9.2009.

  • hfhnfd

   Martin Schovanec:mohu se zeptat jakto žr marvel ultimate alliance 2 stojí 1299 když na gamestop jí prodávají za 60 dolarů a jiné co se prodávají 60 stojí 1599 a např wet tam stojí 50 a taky 1399 jakou to má logiku?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Marvel Ultimate Alliance 2!