Mashed
PC

(4x)
49
Nákupem získáte 1 kredit
Štítky: Auta
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11086
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  PC / PC hry / Arkády
  Mashed je závodní hra s miniaturními vozidly od týmu Supersonic Studio, které je tvořeno vývojáři, jež stojí ze několika tituly v sérii Micromachines. Mashed je však více realistický pokus o závodní hru s miniaturními vozidly. Nečekejte tedy žádné veselé okruhy na jídelních, či kulečníkových stolech, nebo na pláži, či tajné laboratoři. Závody se odehrávají na zmenšených variantách realistických okruhů jako jsou opuštěné doly, průmyslové zóny, egyptské ruiny, doky, nebo zasněžená trať v horách. Ani pohled na hru není klasický ze shora jako v Micromachines. Kamera je dynamická a neustále se hráči snaží nabídnout nejlepší možný pohled na jeho vozidlo. Tvůrci však mají v rukávě ještě několik dalších velmi zajímavých prvků jako je například možnost používat dvě zbraně naráz, interaktivní tratě, vcelku reálná fyzika vozidel a spousta nových herních módů jako je hare, hounds, keep the flaq, survival, beat the bomb, kill the copter a další. Zřejmě nejzajímavější je prvek, který hráči jež vypadne ze závodu, umožní jeho průběh nadále ovlivňovat střelbou mířených střel z helikoptéry. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Pabouk

   nevite, kdy sem Fully loaded dorazej?

  • mr.

   Nejlepší hra pokud máte kamarády a nějaké gamepady :) Největší řežba a sranda, sejdeme se dva - čtyři a jezdíme turnaje... Za tu cenu je to super hra. Těším se na Mashed Fully Loaded ;)

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Výborná hra, která své kvality ukáže ve hře více hráčů

Tahle hra je snad jen na multiplayer.

Skvělá hra, s obrovskou hratelností.

Stále jedna z nejzábavnějších her, které jsou k mání. Tedy pokud disponujete třemi kamarády a nejméně stejným počtem gamepadů.

Sledujte nás na instagramu