Mass Effect 3 (PC DIGITAL)
DIGITAL

299
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 299 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: OriginOriginLokalizace: Angličtina
 • Bez úpravy je hra v ENG. Přikládáme odkaz pro stažení instalátoru české lokalizace.
  Starobylá mimozemská rasa Reaperů započala mohutnou invazi a nechává za sebou zkázu a neštěstí. Prakticky každá rasa je na pokraji definitivního vyhlazení. Stejně, jako na úsvitu našeho věku, kdy Reapeři zničili tehdejší civilizované rasy. Skutečně nás čáká stejný osud? Jedinou šancí na záchranu jsme my v roli velitele Sheparda. Musíme semknout všechny inteligentní rasy v jednu ráznou vlnu odporu.
  Nebude to nijak snadné, protože jedna z mnoha napadených planet je i Země. V případě selhání je osud celé naší civilizace i zbytku inteligentních ras zpečetěn. Jen my můžeme určit způsob vyústění jednotlivých událostí - čímž rozhodnout, které planety budou zachráněny před vyhlazením, a které aliance naopak zformuje či opustí ve snaze o shromáždění sil. Kdo z našich přátel přežije a jak všechno dopadne. Série Mass Effect kombinuje prvky špičkové akční střílečky s filmově prezentovaným interaktivním příběhem. Tituly Bioware patří historicky mezi jedny z nejúspěšnějších.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   LAhvac: Ne, jde jen o základní hru.

  • LAhvac

   Obsahuje i DLC ?

  • Marek Tvrdý

   Českou lokalizaci stáhnete zde: http://rpgcestiny.cz/portfolio/mass-effect-3/

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mass Effect 3 (PC DIGITAL)!