Max Payne Anthology
PC

(25x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: TPS
 • Ve druhém dílu jeho život je v troskách, přesto se Max Payne znovu snaží najít sám sebe v práci u NYPD. Během vyšetřování běžné vraždy narazí na Monu Sax - ženu, o které si myslel, že je mrtvá. Femme fatale – osudová žena, jež je klíčem k otázkám, které jej pronásledují. Ale v temné a tragické noci New York City není nic jednoduchého. Mezi Maxem a odpověďmi, které hledá , stojí celá armáda darebáků z podsvětí. A tak cesta hluboko do jeho vlastního pekla pokračuje. Max Payne 2 je akční hra s propracovaným příběhem a atmosférou noir filmu. Zápletka přináší řadu nečekaných zvratů a šokujících odhalení. Fanoušci Maxe Payna budou nadšeni. Oproti prvnímu dílu přinese ješte intenzivnější hratelnost a zdokonalenou grafiku.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Anthology v edici Kolekce Klasiky obsahuje Max Payne 1 a Max Payne 2.

  3D akční hra Max Payne vás chytne dokonalou atmosférou špičkového akčního filmu. Hlavní hrdinou je stejnojmenný New Yorkský policista, který byl svými zkorumpovanými kolegy nespravedlivě obviněn z vraždy svého šéfa a své rodiny. Takže je jen na něm, očistit své jméno, odhalit skutečné viníky a celou zrádnou konspiraci. Můžete se těšit na reálné a detailní prostředí (doky, továrny, kanceláře, galérie), na skvělé grafické zpracování, kde rozmanité grimasy či vlající kabát není nic zvláštního. Čeká na vás dynamický krimi příběh, kde jsou některé akční sekvence pro efekt zpomalené. Nemůže zde chybět ani pořádný arzenál zbraní, který bude obsahovat Uzi, brokovnice, pistole s laserovým zaměřovačem atd. Nakonec takový bonbónek, hra obsahuje i propracovaný editor úrovní, takže po dohrání hry je o další zábavu postaráno.

  Ve druhém dílu jeho život je v troskách, přesto se Max Payne znovu snaží najít sám sebe v práci u NYPD. Během vyšetřování běžné vraždy narazí na Monu Sax - ženu, o které si myslel, že je mrtvá. Femme fatale – osudová žena, jež je klíčem k otázkám, které jej pronásledují. Ale v temné a tragické noci New York City není nic jednoduchého. Mezi Maxem a odpověďmi, které hledá , stojí celá armáda darebáků z podsvětí. A tak cesta hluboko do jeho vlastního pekla pokračuje. Max Payne 2 je akční hra s propracovaným příběhem a atmosférou noir filmu. Zápletka přináší řadu nečekaných zvratů a šokujících odhalení. Fanoušci Maxe Payna budou nadšeni. Oproti prvnímu dílu přinese ješte intenzivnější hratelnost a zdokonalenou grafiku.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (25)
Přidat hodnocení

MP1 - Vynikající střílečka ze 3. osoby, která snoubí ponurou a tajemnou atmosféru a úžasné pohyby jako z holywoodských filmů, kdy si při hře budete připadat jako profesionál, i když budete nejspíš často umírat:)
Na druhou stranu výrazně pokulhává ve slabém a zmateném příběhu, kde Vám bude osud postavy lhostejný, pouze se budete těšit z parádní střílečky. Graficky se velmi podobá mafii I, takže v tomto směru také není moc co vytýkat.

MP2 - Ze začátku Vás vhodí opět do zmateného příběhu a vůbec nebudete vědět, co se vlastně děje. Později se ale vše urovná a vy si budete vychutnávat každou vteřinu a hra Vás bude nutit pokračovat, což má ale výrazný dopad na herní dobu. Zároveň je hra oproti svému staršímu sourozenci hodně lehčí a pocit ze střílečky není takový. Už je zde také opravdový bullet time, kdy se nezpomalí vše, včetně Maxe, ale budete se moci kulkám "vyhýbat" (když se Vám to povede).

No a závěr? Rozhodně bych tyto hry doporučil všem, kteří mají rádi singleplayery a střílečky. Musíte si ale uvědomit, co je na hře základní. Když si pustíte první hru, budete očekávat napínaví příběh, avšak jde tu pouze jen o hratelnost. No a když dohrajete první díl a vrhnete se na druhý, budete očekávat stejně dobrou, né-li lepší hratelnost, ale zásadní zde bude příběh. Je zřejmé, že hra už je zastaralá, takže žádný napínák nečekejte, rozhodně ale i dnes patří k jedněm z nejlepších her, které jsem hrál.

Tyto 2 hry doporučuj každemu kdo ví i neví o maxy paynovy

Skvělá hra kterou by si měli zahrát všichni.

Vynikajici 1 aji 2 dil ušse děšim na nove pokračovani

Jedna z mála her která dokáže překonat i novější tituly

Jednička i dvojka(pro mě povedenější) Má strhující příběh ve skvělém komixovém podání.Kdo má rád střílečky z pohledu třetí osoby nemá nad čím přemýšlet!!!

Zobrazit všechna hodnocení