Medal of Honor: Airborne
PS3

(2x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Taktické
Kód produktu: 12612
 • Pokračování úspěšné série first-person stříleček z druhé světové války, se kterou se setkáváme už od roku 1999 a která si zakládá na autentičnosti i historické přesnosti. V Medal of Honor: Aiborne se stanete členem Boyd Travers, 82. výsadkové divize Spojenců, která plní různorodé úkoly ve válkou zmítané Evropě, začínající na Sicílii a končící triumfem v Německu. Za největší novinku se vyzdvihuje fakt, že každá mise začne plně ovladatelným a působivým seskokem s padákem za nepřátelské linie. Na začátku každé herní úrovně tedy budete vy a několik dalších čekat v C-47 na výsadek a zahájení poslání. Mise ovšem nezačne už v letadle nebo někde na zemi, ale přímo v momentě výskoku. Oči byste měli mít otevřené dokořán, protože pod vámi se rozprostře celá oblast, o kterou vám půjde a už zde nastupuje na řadu vaše první rozhodnutí, a to, v které části mapy a kde přesně přistát (dosednout můžete opravdu kamkoliv - na střechu, na ulici, atd.). Od výběru lokace se bude odvíjet celé následující dění. Každá mise má s sebou nést okolo deseti úkolů, z nichž některé je třeba vyřešit v zadaném pořadí, jiné se budou přizpůsobovat podle situace. Jak a odkud se k tomu kterému poslání propracujete, je na vás. Když vás nepřítel sejme ještě před dokončením mise, ocitnete se zpátky na palubě letounu a můžete štěstí zkusit znovu, třeba s jinou strategií.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Scale

   grafika i hratelnost super akorat je to moooc kratky

  • Jack

   Ses lhár!!!Asi mam nejaký divný ps3:D ti to nestíhá obrazovka!

  • anonymus

   je to blbost

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Chytlavá hra s ohnivou až dá se říct vybušnou zápletkou která vás chytne a nepustí.Při hraní sem byl potěšen i zklaman vše je v hodnocení.

Rozhodně dobrá hra o potírání hitlerovců, troufám si říct že lepší hra na toto téma na PS3 v současnosti není, ale to jen díky takřka absolutnímu suchu v tomto žánru...

Sledujte nás na instagramu