Mega minis Compilation 1
PSP

249
Nákupem získáte 7 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda
 • Mega minis Volume 1 obsahuje čtyři skvělé hry na jednom disku a navíc ještě voucher pro stažení páté z PlayStation Store (platnost voucheru vyprší 31. prosince 2012). Sada nabídne hry Pinball Fantasies, Spot the Differences, YetiSports, Zombie Tycoon, a Vibes (ke stažení).Obsažené hry: Pinball Fantasies: Připravte si odpalovače i stříbrnou kuličku a zahrajte si na čtyřech klasických stolech. Spot the Differences: Najděte všech 4800 rozdílů v 240 scénách, které vám přináší tato klasická logická hra pro bystré oči. YetiSports: Spolu s nejdivnější dvojicí na Antarktidě to pořádně rozjeďte ve více než 27 úrovních. Zombie Tycoon: Vytvořte si armádu a začněte jeden mozek po druhém přebírat vládu nad světem. Vibes: Dokážete udržet rytmus v 13 interaktivních skladbách? (pouze ke stažení*)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • LyNyQLdFSkzsiDENPLB

   [136]Chtěl bych se zeptat, na kolik byly relvnaetned vfdsledky v původnedm testovacedm vyhlede1ve1ned fulltextu. Protože jsme vždy byli s našim eshopem na prvned straně mezi prvnedmi vfdsledky na kledčove1 slova, tak tomu bylo i v testu, ale nyned jsme se propadli min. o jednu stranu dozadu, přitom ostatned weby/eshopy jsou vedceme9ně tam, kde byly v testu Nemůže se jednat o chybu? Děkuji za odpověď 0 0

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mega minis Compilation 1!