Mercedes-Benz Truck Racing
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Štítky: Auta
 • Nadáváte občas na bezohledné řidiče těžkotonážních trucků, které bez varování začnou v kopci předjíždět své pomalejší kolegy, zatímco vy si to v levém pruhu hasíte sto čtyřicítkou? Zkuste si to z druhé strany, a váš pohled na profesionální řidiče, kteří musí přes půl Evropy bezpečně přepravit komponenty počítačů, jižní ovoce, luxusní nábytek, pět kilo heroinu a dvacet afghánských utečenců, se stane rázem mnohem tolerantnější. Řídit totiž takový mnohatunový vehikl není žádný med, a to ani v případě, že chybí návěs. Ve hře Mercedes Benz Truck Racing totiž závodí tahače bez jakéhokoliv nákladu, situaci to však nečiní o nic jednodušší.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Libor

   Poradte někdo kde stahnu češtinu do Mercedes Benz truck racing. Díky Libor.

  • copilot

   Můj názor na tuto hru je kladný . Líbí se mi moc , snad jen fyzika není 100%,ale jen 95% . Grafika je na tehdejší dobu super , i dnes se taková používá , zejména v lyžař.hrách , ale mě se líbí . Snad jen že jsou pouze vozy Mercedes . Hodnotím hru tak 85% a za tu cenu nekupte to .

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Nadějnou hru s licencí všech známých okruhů (včetně Mostu) zabíjí příliš vysoká obtížnost a těžkopádné ovládání.