Micro Machines V4
PC

499
Nákupem získáte 20 kreditů
Štítky: Auta
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12035
 • Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace
  V této hře se snoubí chaos a zmatek v miniaturním měřítku s maximálně zábavnými multiplayerovými závody. Hra MICRO MACHINES v4 je prostě nabitá ztřeštěným, bláznivým, šíleným a potrhlým závoděním nejrychlejších autíček, která však mají v záloze překvapivá vylepšení a zbraně. Můžete startovat se stovkami různých modelů, z nichž každý má jiné přednosti a schopnosti. Nastartujte miniaturní motůrky a vyrazte na nejdivočejší trati, kde se běžné věci domácí potřeby stávají obrovskými a smrtelně nebezpečnými nástrahami. Sportovní a silniční auta, motokáry, 4x4, plážové vozíky, lowridery i krásné bouráky – všechny tyto modely najdete na improvizovaných tratích v domě MICRO MACHINES, na zahradě a nyní poprvé i mimo ně! Příznivci klasických her MICRO MACHINES jistě ocení návrat některých oblíbených závodních drah. Kličkujte po prostřeném stole a dávejte pozor na rozlitá jídla, prosvištěte kuchyní, přejeďte kulečníkový stůl (a nezapomeňte se vyhnout zrádným dírám) nebo šlápněte na plyn a udržte se na okraji vany – a pozor na divoké proudy, které se přelévají přes okraj! Kromě důvěrně známého prostředí vám tato hra přináší závodní svět, který je oproti předchozím dílům mnohem rozsáhlejší a rozvinutější. Projeďte se po tratích za domem i v zahradě a zakuste slasti jízdy po střechách, v kanálech či v obchodech, muzeích a na statku dokonce i v nebezpečném kurníku! Samozřejmě by to nebyly MICRO MACHINES, abyste neměli k dispozici rozsáhlý arzenál vylepšení a zbraní, které můžete sbírat a v závodě pak použít proti svým soupeřům. Hra MICRO MACHINES v4 vám opět přináší vaše favority včetně obrovského automobilového kladiva.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • savory

   he, kamoš dokonca prehlásil, že je to lepšie ako mashed ktorý sme drtili tiež volakedy a toto je ešte chytlavejšie, za dva dni sme si v musťáku odomkli všetky trate

  • savory

   no, ani tomu nechcem veriť, ale da sa to hrať. recenzia v tomto prípade pasuje ako šerbel na riť a ak sa vám pozdávala tak neváhajte a chodťe do toho:-)

  • Savory

   nie je to až taká zlá hra, ale detaily nie sú silnou stránkou tejto hry

  • savory

   škoda že grafika nie je ako na tom obrázku na krabici od hry

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Micro Machines V4!

Sledujte nás na instagramu