Might and Magic: Clash of Heroes
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "15436" ["cena"]=> string(3) "199" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "3" } }
 • 199 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Tahové
 • Hra Might and Magic Clash of Heroes se odehrává 40 let před ságou Heroes V. Pětice zvláštních hrdinů, kteří jsou roztroušeni v pěti různých oblastech Ashanu, musí podniknout velmi nebezpečnou cestu a zachránit svět ze spárů Chaosu. Poznejte sílu, přátelství, odvahu. Taktika: Vytvářejte útočné a obranné formace jednotek, naučte se speciální komba, využívejte svých kouzel a artefaktů, vybudujte správnou strategii a překonejte své nepřátele. Nejrůznější výzvy: Porazte své nepřátele tak, že se jim postavíte ve standardních bitvách. Souboje s bosy ale představují speciální výzvu, ve které jde o nalezení toho správného způsobu jak je v omezeném množství tahů přemoci. Správa jednotek: Najímejte jednotky s rozličnými atributy a schopnostmi a vytvořte si tak jedinečnou armádu. Vzestup hrdiny: Po každé bitvě získejte zkušenosti, které použijte na vylepšení svého hrdiny nebo své armády.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Michal

   Nenáročná a zábavná hra, která vydrží po dlouhou dobu.

   Jen mohli napsat, že hra jede přes STEAM :(...

  • PeDro

   Hral jsem to na XBOX Live Arcade a neskutecne zabavne. Asi si to kvuli cestine koupim i na PC :-).

  • BoB

   Pro všechny fandy Heroes jasna volba a pro me mile překvapení za ty prachy a v češtině neni o čem přemejšlet.

  • K4M

   Vybirna tahova anime hra =)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Velice podařený spin off série M&M, který chytne a nepustí. Zábavnou kampaň, kde si hráč vyzkouší všech 5 frakcí, doplňuje multiplayer, který poměří síly všech hráčů.