Mikina Gray Zone Warfare - Logo (se zipem)
799
Kč
999 Kč
https://www.xzone.cz/mikina-gray-zone-warfare-logo-se-zipem-s
InStock

DÁREK ZDARMA
Nakupte zboží skladem nad 1 000 Kč a získejte samolepky zdarma.
Nakupte zboží skladem nad 1 000 Kč a získejte samolepky zdarma.
VYHRAJTE SOŠKU BRZRKR
Nakupte od 1. do 30. 6. 2026 a každá vaše objednávka jde automaticky do slosování.
Nakupte od 1. do 30. 6. 2026 a každá vaše objednávka jde automaticky do slosování.
Osobní odběr
zdarma
25 let
zkušeností
8x vítěz
Ceny kvality
20 000
výdejen
-
Sportovně-taktická mikina pro fanoušky realistické akce i pohodlného oblečení. Mikina v zemitě hnědé barvě nese na zádech výrazné logo Gray Zone Warfare a na hrudi decentní potisk brněnského studia Madfinger Games.
Má příjemně padnoucí střih, klasickou klokanku a na pravém rukávu taktickou kapsu na zip. Na každém rukávu jsou navíc panely na suchý zip pro vlastní nášivky, ať vás parťáci na bojišti poznají.
Materiál připomíná hrubší teplákovinu, takže se hodí jak na akci v lese, tak na běžný den ve městě. Exkluzivní kousek pro hráče české taktické akce z džungle Lamang.Materiál: 65% fleece polyester, 35% bavlna
Perte na 30° a nedávejte do sušičky.
Oficiální licencovaný produkt © 2025 Madfinger GamesKategorie
-
Přidejte komentář
Pravidla komentářů
Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)
Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Komentáře (3)
-
Recenze (0)
Koupili jste si Mikina Gray Zone Warfare - Logo (se zipem)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!























SETH: Dobrý den, bohužel, větší velikosti jsou už vyprodány a už nebudou. :(
Zdravím byla by mikina i ve velikosti XL a větší?
No na nějaký ten merch čekáme už dlouho, to je pravda. Ale 1400 za mikinu??? Logo madfinger games musí pryč, to se prostě na merch nedává. Taky nemám na mikině Division logo Ubisoftu. Doplnil bych nášivky frakcí a zvolil jinou barvu, například šedou (proč asi) nebo výběr. Určitě by bylo fajn i tričko. Je super, že se objevuje merch v pre-alpha hry, ale jako startovní kus je cena trochu přestřel. Omlouvám se, ale jsem upřímný. Hra je jinak skvělá, miluji ji. A rád bych nějaký ten merch opravdu nosil 😎