Mineko's Night Market
SWITCH

899
Nákupem získáte 36 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Dinosauři
Kód produktu: 57537
Hra také dostupná pro:  PS5
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 320 Kč

nebo

 450 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Mineko's Night Market je srdečná dobrodružná hra oslavující japonskou kulturu a vyprávějící laskavý příběh o přátelství, tradicích a vážně velké spoustě koček.

  Hrajte za zvídavou dívku Mineko, která právě dorazila do svého nového domova na nádherném, leč strádajícím ostrově inspirovaném tím nejlepším z Japonska, rozkládajícím se na úpatí vysoké hory Fugu. Pověrčiví obyvatelé tohoto ostrova dlouhá léta uctívají sluneční kočku Nikko, ale to, co vždy považovali za dávný mýtus, je teď příčinou jejich zmatení, neboť mnozí z nich se dušují, že Nikko v poslední době na vlastní oči spatřili.

  Odhalte tajemství obestírající ostrov a navraťte zdejšímu chátrajícímu městečku jeho někdejší slávu. Při tom se věnujte svým každodenním povinnostem, plňte rozmanité pracovní zakázky, vydávejte se na napínavé výpravy do blízkého i vzdáleného okolí a vyrábějte nezvyklé předměty v rámci příprav na noční trh konající se pravidelně každý týden.

  - zúčastněte se během nočních trhů všemožných her a soutěžních výzev, jako například tematických průvodů, závodů koček nebo jevištních vystoupení
  - řešte hádanky, vyhýbejte se dotěrným agentům a s pomocí nápaditých převleků pronikejte nikým nespatřeni do uzavřených oblastí
  Mineko's Night Market
  - prostřednictvím rozmanitých miniher vyrábějte na pracovním stole nezvyklé předměty ze surovin roztroušených po celém herním světě
  - spřátelte se s desítkami obyvatel městečka a na pravidelně pořádaných nočních trzích jim prodejte téměř cokoliv z toho, co jste vyrobili nebo našli
  dobrodružná hra
  - během postupně se střídajících ročních období věnujte hodiny průzkumu kouzelného, rozlehlého ostrova ležícího ve stínu hory Fugu
  japonská kultura
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Mineko's Night Market? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame
pyramidhead, redpyramidthing, silenthill, pyramidheadart
soutez, rexhry, deskovehry, deskovky
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch