Mini Ninjas
X360

(1x)
449
Nákupem získáte 18 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
  • Připravte se na bojové dobrodružství, jaké jste dosud nezažili! Stanete se Hirem, nejmenším hrdinou v největším dobrodružství, a vydáte se na vzrušující výpravu, jejímž cílem je obnovení harmonie ve světě, který stojí na pokraji chaosu. Použijte své dovednosti a usilovný trénink ninjů, abyste přemohli armádu ďábelského samuraje. Vyzbrojte se silou magie Kuji a během cesty nebezpečným světem využívejte mimořádných schopností svých malých přátel ninja. Na konci cesty vás čeká boj se samotným ďábelským samurajem v jeho Pevnosti zkázy. Postavte se tváří v tvář absolutnímu zlu! Využijte schopností a dovedností ninja hrdinů k poražení nepřátel.Zastavte čas, převtělte se nebo omračte svého protivníka! Roztomilé grafické zpracování hry.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Po hodně dlouhé době jsem si pořídil oddychovou hru ve které neteče krev a to v téhle hře dobře.Moc se mi líbila přeměna na zvířátka můžete se přeměnit třeba v malého neškodného králíčka a nebo taky na velkého medvěda a nebo kance,Hiro má svůj bílý klobouk a nejenom že ho může využívat k boji ale může z něho také udělat loď,grafika už je sice starší ale rozhodně mi ani nějak nevadila ta grafika to je jen takové malé mínus.Mini ninjas je pro mě obrovské překvapení rozhodně jsem nečekal že hra mě tolik chytne mě si hlavně získala její roztomilostí jen mě teď trochu mrzí že jsem raději nešel do PC verze.Mini ninjas rozhodně není hra jen pro děti do 10 let ale dost se u toho pobaví i mnohem starší hráče takže pokud nad koupí uvažujete rozhodně neváhejte tahle hra rozhodně za to stojí ať žije Hiro!!