Need for Speed: Underground
PC

(3x)
449
Nákupem získáte 13 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Auta
Kód produktu: 10563
 • Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace
  Ve hře nechybí auta jako : Dodge Neon; Honda Civic Si, Integra a RSX; Mazda RX-7, RX-8 a Miata; Mitsubishi '99 Eclipse GSX a Lancer; Nissan 240SX/Silvia (RPS13), 350Z a Skyline GT-R (R34); Subaru '03 Impreza 2.5 RS Sedan a WRX nebo Toyota '98 Supra a Toyota '03 Celica GT-S. Ve hře navštívíte výhradně samá fiktivní města, ovšem inspirovaná skutečnými lokalitami jako jsou New York, Vancouver, Los Angeles, Miami nebo dokonce Detroit. Nejlépe by asi styl hry charakterizoval film Rychle a zběsile 2 (rychlá kola, krásné holky, hlasitá nabušená hudba a adrenalin v krvi, který má s NFS: Underground společného více než dost. Na svém autě si můžete vyměňovat a upravovat doslova vše, celkově se jedná o 15 dílů, například celou karosérii, přední a zadní nárazník, spoiler, světla, pneumatiky, typ motoru, brzdy a tisíc dalších věcí. Dojmy všech, kteří již NFS: Underground. Příslušné úpravy ovlivní pochopitelně váhu vozu, zrychlení, maximální dosažitelnou rychlost nebo celkovou ovladatelnost, dohromady se bude účinek upgradů odrážet v devíti dílčích oblastech.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • D4rttr

   Docela by mne zajimalo proc je toto NFS druhe nejdrazsi pred nim je jen undercover a ostatni NFS stoji asi 400 a toto 500

  • D4rttr

   Docela by mne zajimalo proc je toto NFS druhe nejdrazsi pred nim je jen undercover a ostatni NFS stoji asi 300.

  • mirecek101

   Zdravím příznivce NFS.Mám dotaz,dá se někde ještě koupit Need for Speed:Underground.? Nejlépe ale nová.Nebo pouze origo vydání.

  • nikos

   undeground proste klasika mezi need for speed

  • Angriffa

   Lidičky, chtěla bych se zeptat, jestli jde tato hra hrát s volantem Genius Speed Wheel3 w/Pedals vibration .... ?? Mohli by jste mi poradit..??

   Moc Vám předem děkuji!

  • agent000

   je to fakt supr hra já ji hraju s bratránkem a jedu 71 závod a je mi 8 a jemu taky.ta hra je dobrá v tom že si ji může zahrát každý dítě i pařan protože tam jsuou lehké i těžké závody je taková univerzální.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Na svou dobu byla tato hra opravdová pecka!

průmerná skoro lechce podprůměrná hra. stojí si jí zato zahrát, ale obejdete se bez toho

Velmi pěkné závody ve městě při běžným provozu.

Sledujte nás na instagramu