NHL 08
PS2

(1x)
249
Nákupem získáte 7 kreditů
Štítky: Hokej
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 12792
 • NHL 08 přináší další vylepšení revolučního systému Skill Stick a zcela novou úroveň ovladatelnosti. Zcela nový systém blafáků hráčům umožňuje uvolnit puk z hokejky, obejít obránce a prosadit se do šance k ohrožení soupeřova brankáře. Modernizované analogové ovládání rychlosti a nový engine bruslení dodává simulaci přesnost a plynulost skutečného pohybu na ledě. Součástí NHL 08 bude vůbec poprvé licence AHL a všech jejích 29 týmů, přičemž bude tato přípravná liga pro farmářská mužstva NHL plně hratelná. Frančíza EA SPORTS NHL je nejprodávanější hokejovou a celkově sportovní hrou v Kanadě.Hra obsahuje i českou Extraligu ledního hokeje. Samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.
  Hra je opět s českým komentářem, který namluvili Robert Záruba a Petr Vichnar.
  NHL 08 přináší další vylepšení revolučního systému Skill Stick a zcela novou úroveň ovladatelnosti. Zcela nový systém blafáků hráčům umožňuje uvolnit puk z hokejky, obejít obránce a prosadit se do šance k ohrožení soupeřova brankáře. Modernizované analogové ovládání rychlosti a nový engine bruslení dodává simulaci přesnost a plynulost skutečného pohybu na ledě. Součástí NHL 08 bude vůbec poprvé licence AHL a všech jejích 29 týmů, přičemž bude tato přípravná liga pro farmářská mužstva NHL plně hratelná. Frančíza EA SPORTS NHL je nejprodávanější hokejovou a celkově sportovní hrou v Kanadě.Hra obsahuje i českou Extraligu ledního hokeje. Samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • zdenek

   nej nhl vsech dob

  • HONZA

   NHL08 NA PS2 JE TAM I GOALIE MODE?

  • tony

   to že se někomu českej komentář nelíbí,neznamená že je špatnej-
   aspoň něco je lepší oproti jinejm
   hrám který češtinu nemaj,prakticky každá hra je dneska anglicky,tak
   proč ne konečně něco česky-náhodou je to pěkný vidět a slyšet něco co konečně nemá jenom tu anglinu,a co se týče hry,tak ta je v pohodě.

  • NHL_Shit

   NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit NHL is shit

  • krk

   Ze je namluvena cesky mne vubec nezere nejlepsi je mit komentatora vypleho krk

  • Hockeyfan

   Kdo poslouchá komentář ve hře česky, je magor:-) Polovina jmen oproti anglickému, žádná dynamika - nic. U hokeje šla loni řeč nastavit, u FIFA ale ne. Takže poslouchat pořád to samé, i 10x za zápas, to chce silné nervy. Raděj si seženu anglickou verzi.

  • xmas

   bude verze pro ps2 obsahovat aspoň tréninky a novou tvorbu dresů a hráčů tak jako verze na ps3 a xbox360, nebo ani to ne?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Klasická Sportovní hra, která se každý rok zlepšuje. 08 se mi hodně libí!

Sledujte nás na instagramu