NHL 15
X360

(4x)
549
Nákupem získáte 21 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Hokej
 • NHL 15 je prvním titulem nové generace hokejových videoher. Jako taková bude oplývat řadou novinek. Reálné fyzikální zákony se budou vztahovat na puk i všech 12 hráčů na ledě najednou, což umožní dokonale simulovat rychlost, tvrdost a nepředvídatelnost hokeje. Budete se moct pohybovat, dívat, reagovat a myslet jako opravdoví hokejisté. Umožní to nové autentické modely hráčů a celá škála rozvinutých funkcí, mezi které patří například Superstar Skill Stick, neboli technika práce s holí ve stylu hokejových superhvězd, nebo Vision AI, což je systém čtení hry hokejisty ovládanými hrou, kteří disponují vysokou úrovní umělé inteligence. Do zápasů budete nastupovat před hledišti zaplněnými fanoušky, vytvořenými z 9 tisíc jednotlivých dynamických modelů. A konečně se můžete těšit i na audiovizuální zpracování ve stylu televizních přenosů – NHL 15 totiž nabídne kompletně nový vzhled inspirovaný zápasovým programem stanice NBC za doprovodu komentáře dua Mike Doc Emrick a Eddie Olczyk. Zasvěcenými poznatky z prostoru přímo u mantinelu je pak doplní expert stanice TSN Ray Ferraro.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • reflex99

   Budou nějaké bonusy ke hře ?

  • Tomáš Pavlata

   Zatím dle EA není nic oznámeno, pokud bude, budeme i my měnit na danou edici.

  • james7111

   Dobrý den, chci se zeptat kdy a zda vůbec, plánujete uvést jaké edice a jaké bonusy k předobjednávkám budete nabízet. Díky

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Opravdu super Fyzikální nasazení jak hráčů tak celé souhry,lámání hokejek,reálné narážení a pády hráčů ale hlavně plno zábavy.

toto EA sports prehnala..to je skutecna drzost a zlodejna.

Když jsem napsal absolutní kopie, myslím tím absolutní kopii!! I grafika menu, nastavení, intra před zápasem, menu v zápase...trošičku pozměněná fyzika...jinak tam prostě jen doplnili nové soupisky!!

Tady se sluší dát tak 10...víc ne...protože za toto dlc chtít plnou cenu je zlodějina

Tady není co psát NHL 15 je kopie NHL 14.Plnou cenu za to určitě nedávejte(já to měl za 800)Hodnotím hru tak že tam není skoro nic nového.