Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
PC

1 099
Nákupem získáte 43 kreditů
 • 1 169 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Open-world, Příběhové
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Balení neobsahuje fyzický disk, ale pouze kód ke stažení hry. 

  Dlouho očekávané pokračování klasického JRPG, na kterém se opět podílí slavné animační studio Ghibli. Příběh se tentokrát točí okolo krále Evan Pettiwhisker Tildruma, kterému je uzurpován trůn a nyní musí znovu získat své království. Pomůže mu v tom návštěvník z jiného světa - Roland.
  POHÁDKOVĚ ÚŽASNÝ SVĚT
  Prozkoumejte nádherně vytvořený svět a zažijte dechberoucí příběh v novém RPG dobrodružství. Studio Level-5 se opět spojilo s Yoshiyuki Momosem, který pracoval na jednotlivých postavách a o hudbu se opět postaral Joe Hissaishi. Úžasná vizuální stránka Ni No Kuni Vás pohltí do pohádkově krásného animovaného světa plného zajímavých postav.  MISTROVSKÉ RPG
  Nové a tradiční RPG prvky se spojily a vytvořily unikátní systém, který lze označit za mistrovské dílo. Tucty lokací k průzkumu, stovky příšer k boji a bohatý seznam questů a tajemství vás čekají na při průzkumu tohoto velmi očekávaného pokračování.

 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom je povinností pro všechny milovníky JRPG, studia Level-5 a také Ghibli. Svým záběrem nabízí stovky hodin povinné i nepovinné zábavy, vypilované roky vývoje různých druhů her takřka k dokonalosti. Nějaké ty šmouhy na kráse se najdou, ale rozhodně se při budování svého království nebudete nudit ať už po stránce zábavy nebo obsahu.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ni no Kuni II: Revenant Kingdom!