Nioh Complete Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 099
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 1 099 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Japonské
Hra také dostupná pro:  PS4
 • The Complete Edition obsahuje celou hru, stejně jako tři expanze s dalšími příběhovými kapitolami: Dragon of the North, Defiant Honor, and Bloodshed's End.
  Dragon of the North
  Toto rozšíření otevírá oblast Tohoku, kde One-eyed Dragon "Masoune Datem" tajně shromažďuje duchovní kameny.
  Defiant Honor
  Projděte si zimní kampaň Siege of Osaka, kde budete sledovat příběh jednoho z největších japonských generálů z období války, statečné Sanada Yukimura.
  Bloodshed's End
  Připojte se k letní kampani obléhání Osaky v období válčících států v poslední kapitole Williamova příběhu.
  Steam exluzivní obsah
  Vychutnejte si "Dharmachakra Kabuto", přilbu exkluzivní pro steamovou verzi Niohu!
  Pozvedni svůj meč a vydej se do Japonska v krvavém období Sengoku, éře plné válek a temných zlovolných sil, a prosekej se celou zemí jako samuraj bez pána jménem William. Ozbroj se meči, sekerami, kopími i válečnými kladivy a vrhni se do brutálních soubojů proti lidem i démonům. Přežij surové bitvy a uč se ze svých chyb: po každé smrti tě čeká vzkříšení a každé vzkříšení ti přinese větší odhodlání zdolat své nepřátele. Nioh se inspiruje herními sériemi Ninja Gaiden a Dark Souls, takže v sobě budeš muset najít houževnatost skutečného samuraje: dovednosti a trpělivost překonat i nejnebezpečnější nepřátele a neotřesitelnou odvahu tváří v tvář smrti.Umění ken-džitsu a nejen to. Ovládni všechny bojové styly – nauč se sledovat každý krok svých nepřátel a pohybuj se se smrtonosnou přesností. Kombinuj nejrůznější útoky autentickými samurajskými zbraněmi, mezi kterými nechybí halapartny, katany ani sekery.Nebezpečná dynastie. Prozkoumej fantaskní a temnou vizi Japonska 16. století - bojuj bok po boku legendárních hrdinů proti děsivým padouchům z období válčících států. Mýty o monstrech a děsivé příběhy. Postav se brutálním a ohyzdným nepřátelům – najdeš odvahu stanout tváří v tvář zkušeným samurajům, děsivým tvorům a démonům, kterým se říká Yokai?
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   S4vitar: K tomu zatím nemáme žádné info. Určitě je to ale možné, že se příští rok objeví :)

  • S4vitar

   Zajímalo by mě, zda bude i pro PS4 a krabicovka?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Nioh Complete Edition (PC DIGITAL)!