Operation: Matriarchy
PC

299
Nákupem získáte 9 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • 3D scifi střílečka Operation: Matriarchy vypráví příběh o jisté planetě Velian, která byla zasažena epidemií záhadného mimozemského viru, jenž napadl všechny zdejší obyvatelky a přetvořil je v cosi s kolektivní inteligencí. Muži této planety zůstali virem nedotčeni, avšak stali se otroky a zároveň i zdrojem biomateriálu pro nějaké genetické experimenty. Hráč se ocitne v roli vojáka Galaktické federace, která kvůli útokům z Velianu přišla už o několik lodí. Jeho úkolem je vypořádat se s tamní hrozbou, přičemž je ozbrojen tím nejlepším, co má Galaktická federace k dispozici. V rámci této akce možná rovněž odhalíte, co je zdrojem nákazy na Velianu. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Storm

   JEZISMAJRA!!! ja neverim svejm ocim! vona se tahle s prominutim pi*ovina bude u nas distribuovat? a jeste za penize?! dokonce v cestine? hromy blesky na nase hlavy, Velky Paran se totalne zblaznil. jestli si TOHLE nekdo koupi tak to nema v hlave v poradku.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Operation: Matriarchy!