Outrun 2006: Coast 2 Coast
PC

99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Auta
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12037
 • Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace
  Už jste někdy řídili Ferrari? Že ne? V OutRun 2006: Coast 2 Coast to můžete dohnat. Legenda automobilových závodů se vrací. Pamětníci maringotek s prvními hrami na automatech budou jistě potěšeni, že se jejich oblíbená závodní hra Outrun dostává v nové verzi i na PC. Společně s 30 etapami na vás čekají i originální tratě původní hry. Vyprahlé mnohoproudé americké silnice jen čekají na to, až osedláte jednoho z licencovaných sporťáků a začnete svojí rychlou jízdou trhat asfalt. Nádherné projíždky podél nekonečných pláží, horká silnice uprostřed pouště, trať proplétající se skrz hustou síť mrakodrapů a originální soundtrack, to všechno na vás čeká v nové verzi Outrunu pro 21. století.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • puc

   hele,nevite jaky to ma pozadavky???

  • Lukáš

   Jediný,co k týhle hře můžu říct,PROSŤE SUPER HRA!

  • Beda

   Jo, můžu jen doporučit všem, hlavně starším hračům kteří pamatujou tuto klasiku z 80.let. Hlavně ta hudba je super, ve hře jsou jak původní songy tak jejich remix... Prostě super zábava.

  • Pavel

   Jo takhle sem si vždy představoval automobilové arkády.I v Levelu píší že jde vpodstatě o remake 20 let staré klasiky z herních automatů.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Outrun 2006: Coast 2 Coast!

Sledujte nás na instagramu