Ovladač DualSense - Midnight Black
PS5

1 799
Nákupem získáte 54 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Lokalizace: Český manuál
Štítky: Ovladač
Kód produktu: 37434
 • Objevte mnohem hlubší a nesmírně pohlcující herní prožitek s novým inovativním ovladačem pro systém PS5, který nabízí hmatovou odezvu a dynamické efekty spouště. Bezdrátový ovladač DualSense obsahuje také vestavěný mikrofon a tlačítko Vytvořit, které jsou nedílnou součástí ikonické pohodlné konstrukce.
  Ovladač DualSense - Midnight Black
  dualshock 5


  PŘIVEĎTE HERNÍ SVĚTY K ŽIVOTU

  Skrze haptickou odezvu pociťte své herní akce a prostředí. Prožijte různou odezvu a napětí v konečních prstů skrze adaptivní triggery.

   NAJDĚTE SVŮJ HLAS A SDÍLEJTE SVOU VÁŠEŇ
  Chatujte online skrze vestavěný mikrofon v ovladači DualSense. Připojte svůj headset do konektor 3,5 mm jack. Ke ztlumení slouží přímo dedikované tlačítko "mute" na ovladači. Dalším tlačítkem ("create") můžete nahrát či přímo vysílat své epické herní momenty.
  ovladač playstation 5
  HERNÍ IKONA VE VAŠICH RUKOU
  Užijte si pohodlný, vyvinutý design s ikonickým rozložením ovládacích prvků a vylepšených analogových páček. Interní baterii je možné nabíjet skrze USB-C port. V ovladači DualSense pro konzoli PlayStation 5 je taktéž integrován pohybový senzor, díky němuž můžete ovládat podporované hry. Rozšířený zážitek pak nabízí integrovaný mikrofon, skrze který můžete slyšet herní zvukové efekty v mnoha hrách, které tuto funkci budou obsahovat.

  Všechny důležité informace ze světa PlayStation 5 najdete na oficiální stránce.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Lukaso 23

   Snad v budoucnu budou ještě barevné boční kryty jinak veriace ovladačů super  • Drzacek

   V pohodě :) Dneska určitě už bude doma :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Drzacek: Zdravím, ovladače nám na sklad dorazily se zpožděním až dnes, takže obratem rozesíláme objednávky. Na prodejnách už jsou k vyzvednutí.
   Omlouváme se za zdržení.

  • Drzacek

   Tak co dostali jste na sklad nějaké? :D Nebo to čekat dneska nemáme?

  • Lukaso 23

   Také se těším já PS5 již mám 17.9. 2020 ve 20:22 obědnano u konkurence

  • Quiet Keeper

   Velice se mi líbí jak klasická černá sedne ovladači na míru, zvláště jak stylově vyniká podsvícení dotykové části. Ne že by byla bílá verze po stránce barevné palety špatná ale asi většině interiérů ve kterých se konzole budou nacházet bude tahle varianta oku více sedět. Rozhodně si jeden kus objednám jakmile budu mít svou PS5. Zatím jen sním. (čas objednání PS5 17.09.2020 15:50)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ovladač DualSense - Midnight Black!

Sledujte nás na instagramu