Paraworld
PC

(1x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
Kód produktu: 11959
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Paraworld je ve verzi 1.05 včetně BOOSTER PACKU (4 multiplayer mapy, 3 singleplayer mise, 2 noví hratelní hrdinové, 2 nové jednotky, 1 nová budova)

  3D real-time strategie se odehrává v jednom paralelním světě tvořeném pěti klimatickými zónami, kde vedle lidí žijí spokojeně rovněž různá prehistorická zvířata (40 z 50 druhů patří do skupiny dinosaurů). Lidé obývající Paraworld jsou soustředěni do tří domorodých kmenů - Norsemen, Dustriders a Dragon Clan. Každý z nich se něčím vyznačuje. Norsemani, kteří by se dali připodobnit k evropským Seveřanům, například vynikají v budování obranných opevnění. Příslušníci Dragon Clanu, připodobňovaní k Asiatům, zase pronikli do umění kamufláže a líčení pastí. Naproti tomu Dustriders, něco na způsob Afričanů, se naučili žít v naprosté harmonii s faunou kolem sebe. Např. Dustriders se naučili žít v harmonii s přírodou. Narozdíl od jiných se dinosauřích obrů nebojí, nýbrž je dokonce ochočují a označují si je speciálními ornamenty. V žádném případě to ale nejsou pacifisté. Naopak jsou to zdatní válečníci, převážně kočovní. Nicméně poté, co se někteří z nich usadili, vyrostlo na tomto místě město, které se stalo spirituálním a ekonomickým centrem, stejně jako domovem lidí různých národností. Autoři mají jasný cíl – vytvořit originální a nápaditou RTS. Toho chtějí dosáhnout nejen atraktivním dinosauřím námětem, ale i unikátním ovládacím systémem, který se nazývá Army Controller. Jedná se o panel zasazený do levé části obrazovky, díky němuž lze komandovat celou armádu i nebojové jednotky, aniž byste je hledali na mapě. Protože ta tabulka nemůže být nijak ohromná, zastaví se populační limit na čísle 52. Army Controller bude rozdělen na pěti částí, kdy do té nejnižší se vejde 25 jednotek. Aby jednotka získala post ve vyšší sekci, bude nutné jí za cenné zkušenostní body upgradovat, ovšem je třeba dbát na to, že vylepšit lze se stoupajícím levelem stále menší množství, což ve výsledku znamená pouze jedno místo v nejvyšší sekci a nutnost při vylepšování taktizovat. Upgrady se neprojeví pouze na počtu hitpointů a čísle v kolonce útok, ale jednotky tím získají i nové možnosti. Za všechny jmenujme brontosaura s kulometem na hřbetu. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (15)

  • World Dino

   Super grafika super hratelnost a navíc mě se bojování a dinosauři moc líbí.je to i levné a už podle názvu a obrázků lze poznat že je to dobrá hra.Všem Doporučuji.

  • ULTRAMARIne

   aliku asi si zo uz vyresil ale kdby ne tak se ti to nezvyrazni protoze ten kod mas nejspis napsanej blbě

  • Michal Tvrdý

   Mě se tato hra velice líbí vždy jsem tak trovchu inkliminoval k ještěrám :-) ještě bych se chtěl zeptat jestli někdo nemá zajem si zahrát multiplejer popřípadě mi napiště na Tvrdy11@seznam.cz :-D

  • Kovi

   alík: Pokud jsi to jeste nevyresil, tak se ozvi v diskuzi na http://www.hypermax.cz/para/feedback nebo napis na technickou podporu faq@hypermax.cz.

  • alík

   mě to nejde spustit PORAĎTE mi.
   já zapíšu ten kod a mě se nezvírazní OK.

  • Ivan

   Také do toho půjdu. Velmi dobrá hra již bohužel mrtvého týmu. Nepochopitelné...

  • armies

   Taky bych cekal po tolika odkladech nizsi cenu...

  • Joey

   Mno ta cena je podle me akorat na tak kvalitni hru, nestezuju si, urcite koupim.

  • narg

   tak, sem rad, ze to u nas taky vyjde, ale imho po te dobe bych cekal tak polovicni cenu :)

  • H4ck3r

   Je to super, sice to zde vyjde až v Červenci ale já to hrál už v Prosinci 2006. Ale je to nádhera!

  • Kostlivec

   Hrál jsem to aje to bezva hra grafika supr.

  • Deutsch

   Dockame se toho uz se to odklada po mesici pres pul roku.

  • Para

   super hra s nádhernou grafikou

  • narg

   chci se zeptat, kdyz vyvojari zkrachovali, bude jeste hra k dostani v cz?

  • collin

   je to cool

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Originální hra s perfektním nápadem, dobře provedená strategie zaměřená i na detaily a pravěký svět, někdy klidná a někdy maximálně napínavá hra s příběhem odehrávajícím se ve světě, kde přežije jen ten nejsilnější.

Sledujte nás na instagramu