Pillars of Eternity - The White March: Part 2 (PC/MAC) DIGITAL
DIGITAL

319
Nákupem získáte 4 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: DLC
 • Pillars of Eternity: The White March – Part II představuje závěrečný díl rozsáhlého rozšíření oceňovaného RPG Pillars of Eternity. Opět se vydáte na mrazivý sever, kde na vás čeká spousta nového obsahu a také nová tajemství o bozích Eora. A také noví nepřátelé, včetně bossů, kterým budete čelit s posilou v podobě nového společníka.

  Závěrečné vyvrcholení: Part II je vyvrcholením příběhu White March, které do světa Pillars of Eternity přináší spoustu nového obsahu. Vyšší zkušenostní levely: maximální level se zvýšil ze 14 na 16 a se dvěma novými levely přišly také desítky nových dovedností. Příběhový mód: pokud si chcete užívat hlavně hluboký příběh hry, zvolte Story mód, který zrychluje souboje. Vylepšení pevnosti: hráčova pevnost byla vylepšena o nové odměny, příběhy a výzvy. Nový společník v podobě barbara: díky barbaru Manehovi má všech 11 tříd v Pillars of Eternity unikátního společníky s vlastními osobnostmi a questy. Rozšířené uplatnění dovedností: silové dovednosti i dovednosti pro přežití jsou nyní přesvědčivější, což vám dává více možností co do vytváření unikátních postav, které budou vyhovovat vašemu hernímu stylu. Vylepšení uživatelské rozhraní: lišta akcí byla zjednodušena, aby poskytovala lepší zpětnou vazbu během soubojů, a rozpis statistik postavy je naopak podrobnější. Knouckouty a zranění: přibyla možnost aktivovat nastavení obtížnosti, která penalizuje knockouty během soubojů dlouhodobými zraněními. 

  © 2016 Paradox Interactive™.  Trademarks belong to their respective owners.  All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pillars of Eternity - The White March: Part 2 (PC/MAC) DIGITAL!