Pirátská antologie: Port Royale + Port Royale 2 + Tortuga
PC

(3x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Budovatelské, Středověk
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Pirátská antologie v edici Kolekce Klasiky obsahuje tyto tři hry: Port Royale, Port Royale 2 a Tortuga: Pirates of the New World vše v češtině.

  Port Royale
  Špičková obchodně-budovatelská strategie ze zlatého věku pirátů a bukanýrů - to je Port Roayle. Na obrovské ploše oceánu Vás jako námořníka čeké spousta dobrodružství, bojů a honba za poklady. Sami se rozhodnete, zda být poctivým obchodníkem a budovat své prosperující impérium, či lehce zbohatnou v úloze piráta a stát se postrachem všech v Karibiku. Na výběr máte ze 4 národností, své umění si můžete vyzkoušet nejen v misích pro jednoho hráče, ale i ve hře až 8 hráčů a to vše v úžasné a detailní grafice o rozlišení až 1280 x 1024. Za zmínku určitě také stojí stylová hudba, která vás doprovází na Vaší vysněné cestě za bohatstvím.

  Port Royale 2

  Hra Port Port Royale 2 vás zavede na začátek 17. století, kdy koloniální mocnosti soupeřily o nadvládu nad oblastí Karibiku. Města tehdy velmi rychle vznikala a rozrůstala se, ale někdy ještě rychleji zanikala. Vydejte se na válečnou stezku, a ovládněte města silou. Obsazováním měst, jež náleží nepřátelským národům, pro vybraného místodržícího (tedy ovládnutím města v jeho zastoupení) si vysloužíte velkorysé odměny ve formě pozemků, na kterých si pak můžete založit vlastní říši. Budete-li úspěšní, a vydobudete-li si dobré jméno, obdaruje vás místodržící městem, které si budete moci zařídit a rozvíjet podle svého. Obsadíte-li všechna města jménem jednoho národa, bude moci být v celé oblasti konečně nastolen mír. Vžijte se do role mladého odvážného dobrodruha, a vybudujte ekonomicky i vojensky silnou obchodní společnost. Obchodujte s městy, zakládejte vlastní manufaktury a kartely, nebojte se přijmout jakýkoli úkol či misi, vydávejte se na výpravy, při kterých budete zajímat nepřátelské lodě a obsazovat města.

  Tortuga: Pirates of the New World
  Tortuga: Pirates of the New World se odehrává se v období 16. a 17. století v oblasti Karibiku. Tu proslavili piráti a jedním z nich se v této hře stanete. Budete plundrovat a rabovat lodě, napadat města, zajímat a přemáhat jiné piráty. Své bohatství ale můžete zvyšovat i přepravou zboží a obchodem mezi městy. Cílem hry je zbohatnout dost na to, abyste se mohli stát guvernérem. Titul vás předvede do 16 plně detailních scénářů, čtyři národy - Angličané, Španělé, Francouzi a Holanďané, čtyři časové úseky, pět stupňů obtížnosti definovaných národem a obdobím, herní svět čítající 60 měst rozprostřených po Karibských ostrovech, 12 druhů lodí a spoustu různých misí.Všechny hry jsou v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Miki

   port royale 2 je super hry ale nevíte někdo kde se nastavuje rozzlišení pls napište mi nas kudlacekm@email.cz

  • bradliste

   port royale 2 je nej. hra akorat me na ni stve ze se tam nestrida den a noc

  • Scooby

   Jedna z nejlepsich her co jsem hral, myslim tim Port Royale

  • yoda

   Uz se zase cpe vsude cestina. Zrovna v piratskem prostredi se to moc nehodi... no nic..

  • 3D_Crab

   Wow, myslím, že tady není co řešit, už si pro to běžím do obchodu :)

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

PORT ROYALE : Velmi vydařená hra jak jednička, tak i dvojka. Určitě všem fanouškům strategií a časů pirátů a korzárů v Karibiku, vydrží na dlouhé herní dny. Vřele doporučuji.

Dobrá hra, takových je málo .

Pirátksé vydání 3 zajímavých her jenž jsou ideální pro všechny stratégy.