Planetary Annihilation
PC

799
Nákupem získáte 32 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "19141" ["cena"]=> string(3) "799" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "2" } }
 • 799 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
 • Nestačí zvítězit, protivníka je nutné vyhladit!

  Kolonizujte okolní sluneční soustavy, ničte domovské světy protivníků a vyhlazujte nepřátele v epických meziplanetárních bitvách více hráčů s tisícovkami jednotek. Planetary Annihilation posouvá žánr real-time strategií na dosud neviděnou úroveň a poskytuje hráčům výkonné nástroje nezbytné k ovládnutí všudypřítomného válečného chaosu.

  - Epická hra více hráčů
  - Pokročilé ovládání a velení
  - Dynamický obraz v obraze
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Kovi

   Smrtka GT: V krabičce je DVD a aktivační klíč pro UberNet. Respektive to vypadá, že klíče jsou na DVD dva - alespoň mně stačil ke spuštění pouze klíč z prvního řádku. A vzhledem k tomu, že klíč na druhém řádku má stejný formát, je možné, že to je "klíč pro kamaráda". V manuálu se o tom ale bohužel nic nepíše, takže se mohu mýlit.

   A pokud jde o Steam klíč, tak přispěvatelé z Kickstarteru si mohli sami překonvertovat UberNet klíč na Steam klíč a aktivovat si hru na Steamu. U krabičkové verze se zdá, že o to musí hráči požádat vývojáře. Z FAQ: "For Uber Store purchases, please contact Support to receive a Steam code." Ale nezkoušel jsem to.

  • Kovi

   oldy: Hra obsahuje částečnou neoficiální češtinu. Postup prací je možné sledovat na www.getlocalization.com/PALocalization, kde je také možné se do překladu zapojit.

  • Tsukune

   ja si myslím ze tam bude pouze nejaka DVD s kodem na tu hru ale aktivace samozřejmě na steamu

  • Smrtka GT

   Spíš by mě zajímalo jak je to řešeno? DVD + SN které se registruje na Steamu? Nebo je to nezávislé na Steamu? Právě zvažuji... nad koupi, rád bych to vzal z Xzone, ale chci mít tu hru i na Steam účtě...

  • oldy

   Hra nebude mít cz titulky ? V jinem obchodě zase maji napsane,že jo.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Planetary Annihilation přináší svěží vítr do vod RTS žánru a fanoušci strategií rozhodně nebudou koupi litovat. Přičemž pokud autoři dodrží svůj slib a budou hru dále vylepšovat, optimalizovat, byl bych ochoten uvažovat i o ultimátním hodnocení.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Planetary Annihilation!